Okna aluminiowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:26

Okna aluminiowe

Post autor: plakowski90 »

Witam
Gdzie kupujecie okna? Na co zwracacie uwage? Szukam okien z aluminiowymi profilami do kilku projektow dla klienta. Możliwośc zamówien hurtowych mile widziana. Wstępnie znalazłem ofertę tutajhttps://alkapro.pl/produkty/okna/ ale chętnie zapoznam się z innymi. Najlepiej coś z rejonu Podlasia/Białystok. Piszcie priv lub tutaj jak ktoś chce.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bella33
Posty: 97
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:54

Re: Okna aluminiowe

Post autor: Bella33 »

Solidnie wykonane okna zamówiłam w firmie www.tp-okna.pl. Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania. Okna mają świetne właściwości termoizolacyjne, łatwo się je otwiera i zamyka. Dużym plusem była także atrakcyjna cena.
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Okna aluminiowe

Post autor: anianita »

Cześć Wam. My aluminiowych nie braliśmy pod uwagę chcieliśmy okna z PVC. Ja zwracałam uwagę na kilka kwestii: - parametry (Uw, Rw), energooszczędność, estetyka wykonania, długość okresu gwarancji i na końcu cena. Dostaliśmy namiar od znajomych na firmę Oknoplast ale sprawdziliśmy sobie też jeszcze 3 innych producentów. Chcieliśmy mieć porównanie i pewność, że nasz wybór będzie dobry. Najlepiej w nasze upodobania wpasowały się okna Prismatic z Oknoplast. Energooszczędny, elegancko wyglądający profil, parametry takie, na jakich nam zależało + ciepły montaż. Okna są szczelne, ciepłe i ładne. To była zdecydowanie dobra decyzja.
ODPOWIEDZ