polar z haftem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Adaś91234

polar z haftem

Post autor: Adaś91234 »

Witam, wykonywaliście ubrania z haftem? Możecie mi powiedzieć, która firma wykona polar z haftem kraków? Nie wiem która firma w tym mieście zajmuje się takimi rzeczami. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm czy raczej nie mieliście takiej potrzeby?
miłosz

Re: polar z haftem

Post autor: miłosz »

Odzież reklamowa w tym polary z haftem to fajny element brandingu firmy, niewielki koszt a naprawde efekt świetny. Np stojąc w kolejce w sklepie za gosciem w polarze z logiem firmy zawsze wchodzi człowiekowi do podświadomości ten logotyp tudzież nazwa firmy. Ale jak to bywa haft haftowi nie równy. Widziałem kiedyś tak profesjonalnie spieprzony haft komputerowy ze glowa mała, nitki powyciagane, krzywa aplikacja ogólnie robił jakis amator. Moge polecić haft w firmie bodman. Zamawiamy tam od lat i zawsze jest ok https://www.bodman.com.pl
bubuś

Re: polar z haftem

Post autor: bubuś »

Jeżeli chodzi o reklamę to bardzo dobrą opcją jest odzież reklamowa dla pracowników firmy. Mnóstwo fantastycznych opcji znajdziecie w firmie GQB . W swojej ofercie posiadają chyba każdą dostępna odzież, od zwykłych t-shirtów po polówki, czy bluzy, a nawet czapki. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.
ODPOWIEDZ