pomoc drogowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Maruś82344

pomoc drogowa

Post autor: Maruś82344 »

Witam, możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę Pomoc drogowa 24/h Skoczów ? Szukam od pewnego czasu firmy z tego miasta, ale nie mogę nic znaleźć w internecie. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: pomoc drogowa

Post autor: fiesta »

Ja Ci polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa, holowanie na lawecie Poznań Fast-Trans: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/ . Jest to naprawdę świetna i fachowa firma. Warto zapisać sobie do nich numer telefonu aby zawsze mieć go pod ręką. Z pewnością Ci pomogą.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: pomoc drogowa

Post autor: Walkowa »

Jeśli interesuje Was holowanie Poznań, to polecam kontakt z firmą działającą na tym terenie i świadczącą usługi pomocy drogowej po numerem telefonu 61 415 15 20. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy - firma ta działa bowiem szybko i sprawnie ;)
Sławomir

Re: pomoc drogowa

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu miałem nieprzyjemną podróż, ponieważ w połowie trasy zepsuł mi sie samochód i skorzystałem laweta Kraków. Dziękuje im za pomoc i chciałbym polecić ich ofertę zainteresowanym, ponieważ wszystko odbyło sie bardzo sprawnie i za rozsądną kwote.
ODPOWIEDZ