Przeprowadzka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Ida-77
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 15:08

Przeprowadzka

Post autor: Ida-77 »

No nie da się ukryć, że sama przeprowadzka to zawsze jest temat dość stresujący i niełatwy, ale w moim przypadku stres jest podwójny, dlatego, że w grę wchodzi przeprowadzka za granicę. Czy ktoś z Was ma to może za sobą? Podnieście mnie na duchu, podzielcie się dobrym słowem ;) A może znacie firmę http://www.brytyjczyk-transport.pl? zamierzam skorzystać z ich usług.
mócka

Re: Przeprowadzka

Post autor: mócka »

Firma Relotrans odpowiadała za organizację i przeprowadzenie pełnej przeprowadzki , z mieszkania do nowego domu. Kompleksowa opcja wyprowadzki sprawila, iż możliwe okazało się przerzucenie mebli i przedmiotów bez jakiejkolwiek usterki, w sposób sprawny i skuteczny. Zadbali o spakowanie, wyniesienie i transport co dało nam sporo ulgi i spokoju. Dobrze wiem, że na własną rekę byśmy tego lepiej nie wykonali. No bo jak zająć się transportem mebli na własną rękę, a przy okazji ich nie uszkodzić, czegoś im nie zrobić?
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Przeprowadzka

Post autor: lanza »

Hej, ja jestem właśnie po przeprowadzce z psem i powiem Ci , że napewno to jest mega stresujące , ale wszystko będzie dobrze, nie mart się. :o :o :o :o :o :o :o :o
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Przeprowadzka

Post autor: yuba »

Ja sie nie obawiam przeprowadzek bo mam namiary na sprawdzoną i polecaną firmę od przeprowadzek. Znajomi mi ja polecili i mówią że taka firma przeprowadzkowa bardzo ułatwia cały proces i dzięki nim wszystko odbywa się szybko i bezstresowo
ODPOWIEDZ