Sposoby zarabiania pieniędzy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
JohnSnow471
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2020, 15:00

Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: JohnSnow471 »

Mam trochę oszczędności i chciałbym je jakoś wykorzystać, aby zarobić więcej. Inwestycje traktuję jako opcję i co jeszcze możesz doradzić?
Awatar użytkownika
Piotr Świątek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2020, 10:58

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Piotr Świątek »

Zachęcam do zorientowania się w inwestycjach w różnych miejscowościach, tutaj możecie poczytać o rozwoju miast https://relist.pl/ Mimo, że mieszkam w Warszawie postawiłem na Wrocław. Kupiłem mieszkanie, wyremontowałem i teraz zajmuje się wynajmem krótkoterminowym. Inwestycja w nieruchomości zawsze oceniam na plus. Nieruchomości nie stracą na wartości.
Awatar użytkownika
Jeremi952
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:37

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Jeremi952 »

Myślę, że trzeba przede wszystkim iść do pracy :)
Awatar użytkownika
Piotr Świątek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2020, 10:58

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Piotr Świątek »

Ha! tak o tym się nie wspomniało :D
Awatar użytkownika
tert
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: tert »

Ja jak byłam w podobnej sytuacji, to też zainwestowałam pieniądze, tylko, że wiedziałam, ze inwestowanie samemu jest dosyć ryzykowne, zatem skorzystałam z oferty firmy BJ Optima z Warszawy http://www.bjoptima.pl/oferta, która świadczy usługi doradztwa finansowego, oni mają innowacyjne ale sprawdzone sposoby finansowania. To rzetelna firma, posiadają korzystne ceny, a są skuteczni. Można im zaufać, ja dzięki nim podwoiłam swój kapitał początkowy, polecam.

t mobile promocja laptop
Awatar użytkownika
Wincenty814
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2020, 15:14

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Wincenty814 »

Teraz to jest tyle możliwości, że aż człowiek nie wie na co się zdecydować.
Bogdanek2011

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Bogdanek2011 »

Najlepiej to chyba po prostu iść do jakiejś pracy.
Leonardzik141

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Leonardzik141 »

Oprócz uczciwej pracy nic więcej do głowy mi nie przychodzi.
Ireneuszęk2551

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Ireneuszęk2551 »

Oprócz pracy to się inaczej chyba nie da, prawda?
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: kostka9 »

Sposoby na zarabianie są różne, to już zależy kto na czym się zna. A jeśli się nie zna to wiadomo, trzeba się doszkolić. Teraz to żaden problem tak naprawdę. Osobiście mam pomysł na siebie, chcę spróbować swoich sił w inwestowaniu w nieruchomości. Pierwsze co to znalazłam nieruchomości szkolenia , żeby w ogóle wiedzieć od czego powinno się zacząć. Dużo się teraz mówi o flipowaniu na rynku pierwotnym. Czyli jak kupić, a następnie sprzedać i to oczywiście z zyskiem. Zdobyta wiedza pomoże uniknąć błędów, nietrafionych decyzji i być może kosztów. Dlatego jeśli też macie w planach inwestowanie w nieruchomości to zacznijcie od szkolenia.
Kólfon

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Kólfon »

zarabiać można na różne sposoby. Legalne i nielegalne. Tym drugim sposobem nie polecam ale każdy jest kowalem swojego losu. Ja wolę zarabiać legalnie i mam na to sprawdzone kilka sposobów. Fajnie opisane sposoby są na Pieniadze z Internetu. Poczytałem i kilka wprowadziłem w życie. Parę groszy co miesiąc na koncie się pojawia
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: tomek2 »

JohnSnow471 pisze: ↑25 sie 2020, 13:17 Mam trochę oszczędności i chciałbym je jakoś wykorzystać, aby zarobić więcej. Inwestycje traktuję jako opcję i co jeszcze możesz doradzić?
Jeśli nie masz wiedzy na ten temat, to może dodatkowa składka emerytalna? https://generali-investments.pl/content ... emerytalne W ten sposób odłożysz więcej na emeryturę, a to również inwestycja.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Walkowa »

A co myślicie o wyjazdach za granicę do pracy w celu zarobienia dodatkowych pieniędzy? Z tego, co wiem, to na przykład Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce może pomóc w znalezieniu takiego zatrudnienia. Na stronie internetowej https://polandworkforce.com/ile-zarobi- ... za-stawek/ możecie sobie na przykład porównać stawki za pracę spawacza w różnych krajach Europy.
Tomuś

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Tomuś »

Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
Włodzimierz

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: Włodzimierz »

Co możesz powiedzieć o UEFA 2021/22? Na jaką drużynę postawić? Postawiłem już kilka zakładów na poprzednie drużyny. Coś minęło. Coś nie jest. Ale wszystko jest jakoś na drobiazgach. Nabyte trochę. Straciłem trochę. Ale chciałbym ułożyć to w taki sposób, aby przebić normalny jackpot i swobodnie pojechać na wakacje do Grecji czy Czarnogóry))
Może za dużo chcę, ale kto z nas nie marzy o wygodnym życiu!?
Tak, mam przykład jednego przyjaciela, który zarabiał na zakładach i otworzył własną kawiarnię w Pradze.
Żyje dla siebie i nie zna kłopotów. Chciałbym to samo.
bączek3

Re: Sposoby zarabiania pieniędzy

Post autor: bączek3 »

Można zainwestować w nieruchomości, ale ważne jest znalezienie solidnego zarządcy. Po długich poszukiwaniach trafiłem na firmę Kupiec-Zarządca - http://kupiec-zarzadca.pl/, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Ich wysoka jakość usług i profesjonalne podejście do klienta robią wrażenie!
ODPOWIEDZ