Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
MikołajEś

Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: MikołajEś »

Cześć :)
Mamy mnóstwo spraw na głowie w zakresie budowy domu, organizacji tego wszystkiego, ekip, poprawek, rosnących kosztów i też już obciążeń kredytami. Jak sobie z tym stresem i nerwami radzicie, żeby utrzymać odpowiednią formę psychiczną bo ja już zaczynam sobie z tym coraz gorzej radzić.
Kołes

Re: Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: Kołes »

No niestety jeszcze rok temu miałem ten sam problem, co chwilę coś się nie zgadza, terminy się przesuwają, a koszty stale rosły ... ciężko to wszystko poskładać do kupy i się nie stresować (tym bardziej, że jeszcze jest praca zawodowa). Warto poszukać skutecznego wsparcia, zeby sobei z tym radzić i doprowadzić sprawy do końca. Mi pomagała Ashwaganda i korzeń żeń-szenia koreańskiego które łagodzą stres i wspoamgają myslenie, poszukaj jakiegoś dobego suplementu który to ma w składzie może pomoze :)
Loreś

Re: Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: Loreś »

Mam podobne spostrzeżenia i też osobiście uważam, że jednak trzeba sobie radzić i za bardzo się tym wszystkim nie stresować. Natomiast trzeba wspierać proces myślenia i dobre samopoczucie, może warto w takim razie zastanowić się nad takim suplementem jak Relan który skutecznie wspiera myślenie, lepsze samopoczucie i funkcjonowanie gdzie wokół jest mnóstwo problemów.
MikołajEś

Re: Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: MikołajEś »

Loreś pisze: ↑16 cze 2021, 10:16 Mam podobne spostrzeżenia i też osobiście uważam, że jednak trzeba sobie radzić i za bardzo się tym wszystkim nie stresować. Natomiast trzeba wspierać proces myślenia i dobre samopoczucie, może warto w takim razie zastanowić się nad takim suplementem jak Relan który skutecznie wspiera myślenie, lepsze samopoczucie i funkcjonowanie gdzie wokół jest mnóstwo problemów.
Dzięki wielkie za Wasze wskazówki :) No tak jak piszecie, trzeba sobie jakoś radzić ale jak nic się nie chce układać to jednak stres i nerwy narastają. Oby temat się rozwijał bo pewnie nie tylko mi się wskazówki z waszych doświadczeń przydadzą.
Hezeń

Re: Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: Hezeń »

Trzeba przez to przebrnąć, my juz jestesmy na etapie wykonczenia i zakupu mebli. Dwa lata duzej meki, no ale raczej kazdy kiedys bedzie musiał sie z tym uporać. Mi trochę bole głowy i brak snu ustały kiedy zaczalem systematycznie biegac, do tego jak już czułem że zaraz wybuchnę to brałem sobie relan fajnie łagodził te stany i pomagał wrócić do sprawności myślenia bez emocji
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Stres podczas budowy domu i kredytu - jak sobie z tym radzicie?

Post autor: Walkowa »

Moim zdaniem taki stres związany z budową domu można znacznie ograniczyć zdobywając wiedzę na ten temat ;) Na przykład na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ile-trwa-budowa-domu/ możecie zapoznać się z fajnym artykułem, który odpowie Wam na pytanie, ile może taka budowa trwać ;)
ODPOWIEDZ