studnie głębinowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grześ233333

studnie głębinowe

Post autor: Grześ233333 »

Witam serdecznie, może ktoś z Was powie mi która firma zbuduje studnie głebinowe Szczyrk? Nie wiem gdzie szukać takich firm, więc liczę na to, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat. Mieliście z takimi firmami do czynienia?

budownictwo ogólne tom 1 materiały i wyroby budowlane
lębo

Re: studnie głębinowe

Post autor: lębo »

Instalowałem kilka pomp tej firmy https://www.dambat.pl/pobierz.html i nie mogę narzekać. Jakość pierwsza, w porównaniu z możliwościami, jakie dają producenci flagowi. Na plus oczywiście sam serwis, działa bez zarzutu. Ogólnie te pompy wiele przeszły, ale dziś to pierwszorzędne produkty. Nawet zostały dopracowane, czego nie można powiedzieć o pompach firm najbardziej znanych.
Staś23144

Re: studnie głębinowe

Post autor: Staś23144 »

Właśnie zastanawiam się która firma zbuduje mi studnie głebinowe Istebna. W internecie jest mnóstwo firm, które oferują takie usługi ale niestety nie mam pojęcia na co zwracać uwagę podczas wyboru takiej firmy. Nie wiem czy ważne jest doświadczenie czy może koszt usługi.
ODPOWIEDZ