Usuwanie grafitti kraków - kto

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
validdispatcher
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2020, 9:48

Usuwanie grafitti kraków - kto

Post autor: validdispatcher »

Hej wszystkim. Mam poważny problem. Elewacja mojej kamienicy została "upiększona" przez wandali. Moje pytanie jest takie jaka firma nadaje się najlepiej do usuwania grafitti w krakowie? Zależy mi przede wszystkim na czasie. Z góry dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Usuwanie grafitti kraków - kto

Post autor: Lena »

Wandale czy artyści....od dawna mam ten dylemat.
Awatar użytkownika
Juy6ash6
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:26

Re: Usuwanie grafitti kraków - kto

Post autor: Juy6ash6 »

jak jest likwidowany ten problem?
-
olejek CBD
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: Usuwanie grafitti kraków - kto

Post autor: Didi34 »

Niestety czasami po usuwaniu takiej niespodzianki trzeba odświeżyć i odmalować elewację na nowo, żeby zakryć wszystkie ślady. W tym celu najlepiej zakupić tynk oraz farby do elewacji na przykład na stronie Lux-wood.pl. Dzięki temu można nabyć wszystko co potrzebne, żeby odświeżyć wygląd kamienicy czy domu jednorodzinnego. Akurat idzie wiosna i robi się coraz cieplej, więc szykuje się ku temu dobra okazja.
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Usuwanie grafitti kraków - kto

Post autor: Anus83 »

Czyszczeniem elewacji na pewno super zajmują się fachowcy z firmy www.inmago.pl. Można liczyć na przyzwoicie wykonaną usługę w przystępnej cenie. Znają się na tym, co robią. Zamawiałam u nich czyszczenie dachu i elewacji.
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:26

Re: Usuwanie grafitti kraków - kto

Post autor: plakowski90 »

Jeśli chodzi o czyszczenie elewacji czy tez usuwanie elewacji to mogę polecic firme elewatio http://www.elevatio.pl/mycie-elewacji

krople odchudzające b-01
ODPOWIEDZ