Wybór suszarki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Wybór suszarki

Post autor: LadyD »

Według mnie są rzeczy na których nie należy oszczędzać. Dlatego my do pralki dokupiliśmy jeszcze Suszarka PerfectCare 700 od elektrolux. Świetnie się sprawdza.
Awatar użytkownika
broddy
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:44

Re: Wybór suszarki

Post autor: broddy »

napiszesz więcej coś o tej suszarce? Długo trwa taki tryb suszenia? Suszysz w niej większe gabarytowo rzeczy typu koce? Lubię markę electrolux, robi bardzo fajne urządzenia i solidne a od dłuższego czasu myślę o suszarce.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Wybór suszarki

Post autor: gajga »

Super sprawa taka suszarka. Też mam i raz na zawsze skończyło się prasowanie, siedzenie po nocach przy żelazku i nie ma wszędzie rozłożonych suszarek na pranie. Ale dobra suszarka to jedno, jeszcze musi być dobra pralka. Ja korzystałam z porad https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... rac-.bhtml zanim wybrałam swoją. Nie chciałam przepłacać.
wełna

Re: Wybór suszarki

Post autor: wełna »

mam suszarkę Electrolux perfectCare, nei sądziłam że tak mi to ułatwi zycie, od razu po praniu wkłądam do suszenia, w krótkim czasie mam ubrania gotowe do złożenia do szafek, obsługa jest intuicyjna, jest kilka programów do wyboru _______________________________________
ODPOWIEDZ