wypadek komunikacyjny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Nina_69
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 1:47

wypadek komunikacyjny

Post autor: Nina_69 »

Czy ktoś z Was miał wypadek samochodowy? jak sobie radziliście po wypadku? Jak walczyliście o odszkodowanie? Daliście radę? Podzielicie się swoim doświadczeniem?
RomanJ

Re: wypadek komunikacyjny

Post autor: RomanJ »

Nina, w mojej ocenie samodzielnie nie da się wywalczyć słusznego odszkodowania za wypadek samochodowy... w sumie to chyba nie ma szans odzyskać odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, jak nie masz sztabu doświadczonych prawników za sobą. Takie mam właśnie doświadczenie. Ja skorzystałem z usług kancelarii odszkodowawczej Ex Lege Odszkodowania z Sosnowca, kiedy sam ucierpiałem w wypadku samochodowym. Znalazłem informacje o tym czym się zajmują i jak wygląda współpraca z nimi tutaj: https://exlege.net.pl/uslugi/odszkodowa ... nikacyjne/. Podpisałem prostą umowę i po pół roku cieszyłem się bardzo pokaźnym odszkodowaniem. To chyba najlepsza rekomendacja jaka może być.

dragonfly katana
ODPOWIEDZ