zabawki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Nitara_87
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 4:46

zabawki

Post autor: Nitara_87 »

Jakie zabawki kupić dziecku, które niedawno skończyło roczek. Ktoś wspominał o hulajnodze 2 w 1 ale ja nie jestem przekonana do takiego czegoś. Dziecko jest moją bratanicą, mieszkam od bata bardzo daleko, ponad czterysta kilometrów, więc nie widujemy się zbyt często. Chciałabym zrobić małej fajny prezent. Ale nie za bardzo mam pomysł co to mogłoby być. Pomożecie? Podpowiecie coś?
safeeme

Re: zabawki

Post autor: safeeme »

W sumie ja to się mocno zastanawiam nad tym, co kupić i zrobić, żeby jednak dzieciaki były z prezentów zadowolone. I jak dla mnie to jednak hulajnoga na pompowanych kołach jest interesującą opcją. Mam nadzieję, że wy również na coś takiego stawiacie. Co mi powiecie ?
kasix86

Re: zabawki

Post autor: kasix86 »

Tez mi sie wlasnie wydaje, ze takie ruchowe zabawki to fajny kierunek - mojej siostrzenicy wlasnie marzy sie hulajnoga trójkołowa dla dziecka i mamy zamiar jej sprawic taka na nastepne urodziny :)
ODPOWIEDZ