Założenie rachunku bankowgo - darmowego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Założenie rachunku bankowgo - darmowego

Post autor: p45 »

Szukam jakiejś opcji na w miarę tani rachunek bankowy - pytanie tylko gdzie? Gdzie i na jakich warunkach. Możecie polecić mi coś z tego zakresu???
Awatar użytkownika
judiita9
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:27

Re: Założenie rachunku bankowgo - darmowego

Post autor: judiita9 »

Poprzez wyszukiwarkę nie będzie problemu czegoś takiego znaleźć. Wiem, bo zawsze radzę sobie w ten sposób.
Jaki jest sens zatrudniać bystrych ludzi, jeśli nie korzysta się z ich talentu?
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Re: Założenie rachunku bankowgo - darmowego

Post autor: mark »

Możliwosci jest dużo. Teoretycznie każde konto bankowe może być darmowe, pod warunkiem spełnienia pewnych, ściśle określonych warunków. Należą od nich przede wszystkim wpływy o określonej wysokości, oraz konieczność dokonania płatności z użyciem karty bankowej. O jednym i drugim trzeba pamiętać - nie ma tutaj innej możliwości, jeżeli chce się mieć to za darmo.
Proponuję jeszcze polecić pod niniejszym linkiem: https://www.konto-studenckie.pl/
Porównywarka kont bankowych - znajdziesz tam aktualne oferty na konta bankowe.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Założenie rachunku bankowgo - darmowego

Post autor: koral »

Do konta zazwyczaj wydawana jest karta debetowa. Oprócz tego często banki proponują również kartę kredytową. Myślę, że zanim zdecydujecie się na takie rozwiązanie, to warto sobie zerknąć tutaj https://pozyczkaposzukiwana.pl/karta-kr ... obienstwa/ i poczytać jakie są różnice i podobieństwa między jedną i drugą opcją. Myślę, że taka wiedza naprawdę może się przydać.
ODPOWIEDZ