Jaki materac do łóżka?

Awatar użytkownika
Gwidona1997
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2019, 20:13

Jaki materac do łóżka?

Post autor: Gwidona1997 »

Cześć, jakie polecacie materace do łóżka w sypialni? Muszę wymienić stary, bo nie da się na nim spać :(
Awatar użytkownika
Faustyna_82
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2019, 18:03

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Faustyna_82 »

Według mnie najlepsze są materace kieszeniowe, ale to już zależy od tego, czym charakteryzuje się według Ciebie komfortowe spanie. Sprawdź ofertę sklepu https://alvare.pl/. Sprzedają materace z różnych materiałów i różnej wielkości. Zajmują się też wykonywaniem takich produktów w niestandardowych rozmiarach.
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: erlich0 »

Jeżeli zależy wam na wygodnym odpoczynku, polecam materace dostępne w sklepie https://sekretsnu.pl. Kupiłem tam już kilka materacy dla siebie i rodziny i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Ten sklep jest bardzo rzetelny i profesjonalny, bardzo szybko realizuje wszystkie zamówienia oraz oferuje produkty najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
Grzesiek397
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2020, 17:29

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Grzesiek397 »

Znam to z autopsji. Sam niedawno wymieniałem swój materac, bo już kompletnie nie dało się na nim spać, co wpływało na jakość mojego snu. Trochę najpierw poczytałem na ten temat na http://materace-rehabilitacyjne24.pl/. Myślę, że to bardzo ważne wiedzieć czym kierować się przy wyborze takich materaców :)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: monka »

Wybór materaca jest trudny, bo jest odpowiedzialny. Materac musi być wygodny, ale też bezpieczny dla kręgosłupa, dlatego najlepiej sprawdza się materac ortopedyczny, bo spełnia oba kryteria. Wszystko to i wiele innych ciekawych informacji jest w artykułach ze strony: http://materace-ortopedyczne24.pl/ . Polecam
Awatar użytkownika
SebaK289
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2020, 17:53

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: SebaK289 »

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Dla mnie cena nie gra w ogóle roli. Przede wszystkim patrzę na to, żeby było wygodnie, no i przede wszystkim zdrowo dla mnie samego. Wszystkie wskazówki jak kupować takie materacy znajduję na http://materace-sypialnia24.pl/. To bardzo dobra strona.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Sammy »

wszystko zalezy od naszych potrzeb. Ja sama mialam spore watpliwosci dlatego skontaktowalam sie z doradcą https://sypialniaplus.pl/ i ostatecznie udalo mi sie zakupic taki bardzo wygodny materac ortopedyczny, ktory jest dla mnie wybawieniem- juz nie boli mnie kregoslup w trakcie lezenia
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Joleczka091 »

Porządny materac powinien być wykonany z co najmniej kilku warstw, które zapewnią mu zarówno odpowiednią twardość jak i ergonomiczny kształt, przyjazny dla naszego ciała. Warto wybierać materace sprawdzonych marek - https://hilding.pl/, które odznaczają się wysoką solidnością oraz jakością. Spanie na takim materacu to czysta przyjemność i człowiek budzi się rano bardziej wyspany.
Jeż

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Jeż »

Z pianką bultex. Aż chce sie spać :D
Ruda Wiewiórka

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Ruda Wiewiórka »

Wygodny ;-) osobiście polecam model comfeel start. Śpimy z mężem na nim od przeszło pół roku i nam bardzo podpasował.
Klaudyśka

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Klaudyśka »

Dobrze tutaj mówią, żeby skontaktować się z doradcą ze sklepu: https://sypialniaplus.pl/. Mają bardzo miłą obsługę klienta i duży wybór materacy. A ceny najniższe także tym bardziej warto. Rodzajów materacy jest tak wiele, że ja też miałam problem, żeby dobrze wybrać. Dla kogoś kto się nie zna to duży problem, dlatego każda wskazówka cenna
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: dekorator »

Oczywiście wybór materaca jest czasami dość sporym problemem i warto jest na pewno kupić dobrej jakości materac. Jestem także zdania, że świetnie sprawdza się przeglądanie rankingu materacy http://www.materace-ranking.pl/ więc jak najbardziej warto tam zaglądać i dowiadywać się więcej na temat poszczególnych materacy.
Miśka

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Miśka »

Wedlug mnie warto wybrać materac z Sembelli. Jakość bardzo dobra.
Róża

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Róża »

Jaki materac? Przede wszystkim wygodny. Polecam kapua kula. Kupiłam miesiąc temu bo był naprawde w dobrej promocji. Jestem mega zadowolona.
Kocóóór ;-)

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Kocóóór ;-) »

Też mam materac piankowy kapua. Piankowe materace sa "the best" i najlepiej jak są wysokie, to wtedy wygoda murowana :lol:
Piękna Piękność

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Piękna Piękność »

Ten materac kapua to też od Sembelli? Bo już się pogubiłam, który z jakiej jest firmy? Zależy mi na materacu piankowym i szukam czegoś w rozsądnej cenie.
Kocóóór ;-)

Re: Jaki materac do ?

Post autor: Kocóóór ;-) »

Tak, tak z Sembelli. Jeśli nie wiesz jaki materac wybrać, to kapua jest d9bra opcja. Materac jest niedrogi i przede wszystkim bardzo wygodny. Moja mama też kilka dni temu zamówiła ten materac. Teraz czeka na dostawę. Mam nadzieję, że będzie tak samo zadowolona z niego jak ja. Na swoim starym materacu nie może już spać, tak ja wszystkie kości bolą. Jakaś masakra :-(
bartłomiejsiks

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: bartłomiejsiks »

Wybór materaca to bardzo indywidualna sprawa. Z pewnością duży wpływa na końcową decyzje bedzie nasza waga. Im ciężsi jesteśmy tym twardszy materaz powinnismy wybrać. Najprostszym wyjściem jest po prostu poczucie materaca na własnej skórze i dopiero wtedy podjęcie ostatecznej decyzji.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: alutka90 »

We Wrocławiu możesz zajechać do sklepu stacjonarnego Selene https://selene.pl/ul-zaporoska-33-1a-wroclaw,53. Mają naprawdę fajny wybór, z którego na pewno powinno Ci się udać coś wybrać. Jeśli wolisz jednak kupić materac online, to możesz też oczywiście skorzystać z ich sklepu online.
Mała

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Mała »

Kocham spać i od zawsze materac jest dla mnie sprawą najważniejszą. Wlasnie jestem w trakcie wymiany stelaża i materaca. Kupilam materac Geltex Quantum Star i już nie mogę się doczekać, bo dojedzie do mnie w przyszłym tygodniu. Dam znać jak tylko to wypróbuję.
SławkaRz

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: SławkaRz »

W sypialni jak więcei spędzamy dość dużo czasu i jak wiadomo musimy się dobrze wyspać by zregenerować siły na następny dzień. Dobry materac jest więc na wagę złota .Mam swój ulubiony sklep jeśli chodzi o wyposażenie sypialni a konkretnie materace - to sklep Selene materace w Galerii Homepark Rawa .Bardzo duży wybór nie tylko materacy. Materace kupiliśmy oczywiście bardzo twarde, bo zawsze takie mamy i śpi się nam na nim wyśmienicie.
Aśka

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Aśka »

My mamy, już od jakiegoś czasu, materac z sovea. Bardzo wygodny, termoelastyczny, nic sie nie odgniata! Idealnie dopasowuje sie do sylwetki i zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. A ja w końcu mogę powiedzieć, ze wysypiam się jak człowiek a rano wstaję bez bólu pleców.
Michał

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Michał »

My z żoną śpimy na lateksowym Hetmanie. U nas super się sprawdza. Ma antyalergiczne właściwości i dzięki temu żona lepiej śpi i mniej kicha 😁 mamy twardość h3, która dla nas jest w sam raz, lubimy srednootwarde materace. Zamawialismy pierwszy raz  materac przez neta, ale nie ostatni,bo to naprawdę duże ułatwienie i oszczędność czasu, którego nie mamy zbyt wiele.
Kukułka

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Kukułka »

Jestem alergiczkom. Zastanawialalam się nad lateksowym wkładem w materacu ale w sklepie polecili mi matetac piankowy geltex. Też bardzo dobry dla alergików. Śpie na nim i jest boski. Maz też jest zadowolony. Bratowa też ma zamiar kupić taki sam materac bo też bardzo jej się podoba.
Góral

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Góral »

Materac musi być przede wszystkim wpygodny i im ma więcej stref twardości tym lepiej. Najlepiej hybryda albo dobry piankowy. Jeśli chodzi o sprężynowy, to raczej mialem kiepskie doświadczenia. Obecnie mam piankowy Kapua Kula. Jest dość twardy i wysoki, bo ma ok. 25 cm no i ma sporo stref twardości, bo aż 7. Dla mnie twardość jest w sam raz, bo nie lubię miekich materacy. Bardzo dobrze się śpi.
Zośka

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Zośka »

Aśka pisze: ↑09 mar 2021, 11:35 My mamy, już od jakiegoś czasu, materac z sovea. Bardzo wygodny, termoelastyczny, nic sie nie odgniata! Idealnie dopasowuje sie do sylwetki i zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. A ja w końcu mogę powiedzieć, ze wysypiam się jak człowiek a rano wstaję bez bólu pleców.
Też mam z sovea i przyznam, że faktycznie śpi się na prawdę rewelacyjnie. Materac jest solidnie wykonany no i jest uznany jako wyrób medyczny. Moje plecy są za niego ogromnie wdzięczne :)
SjeLoś

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: SjeLoś »

Wybór odpowiedniego materaca do łóżka ma ogromne znaczenie. Komfort snu to bardzo ważna rzecz. Ja zdecydowałem się na materac 160x200 kokos i to był strzał w dziesiątkę. Jestem naprawdę bardzo zadowolony, że wybrałem taki rodzaj materaca. W końcu się wysypiam
Gryś

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Gryś »

SjeLoś pisze: ↑11 maja 2021, 4:22 Wybór odpowiedniego materaca do łóżka ma ogromne znaczenie. Komfort snu to bardzo ważna rzecz. Ja zdecydowałem się na materac 160x200 kokos i to był strzał w dziesiątkę. Jestem naprawdę bardzo zadowolony, że wybrałem taki rodzaj materaca. W końcu się wysypiam
Miałam kiedyś materac sprężynowy z warstwą kokosa, ale szczerze powiedziawszy nie mogłam się na nim wyspać. Był dla mnie po prostu za twardy. Od zeszłego roku śpię na materacu lateksowym Hetman Aqua i dla mnie jest bardzo fajny, a do tego jest przyjazny alergikom, a ja prawie na wszystko jestem uczulona i rzeczywiście lepiej śpię.
Ańdzia

Re: Jaki materac do łóżka?

Post autor: Ańdzia »

Ja za to śpię na takim z pianki termoelastycznej i bardzo sobie go chwalę. Zamawiałam juz kilka miesięcy temu z sovea, załapałam się na darmową dostawę więc to zawsze plus;) Materac jest solidnie zrobiony, nic sie nie odgniata, nie robią się żadne dziury a kręgosłup ma zapewnione dobre podparcie:)
ODPOWIEDZ