Strona 1 z 1

Jaki taras wybrać?

: 09 sty 2020, 2:58
autor: celina_68
Hejka! Budujemy z mężem taras i nadal zastanawiamy się czy lepiej użyć desek kompozytowych czy drewnianych. A Wy jak sądzicie? Jaki taras polecacie?

Re: Jaki taras wybrać?

: 11 sty 2020, 1:33
autor: Katarzyna-88
Każda opcja ma swoje wady i zalety. Polecam Ci przeczytać artykuł na stronie https://www.julomax.pl/Tarasy-kompozytowe-czy-drewniane – może nieco rozjaśni Ci sytuację.

Re: Jaki taras wybrać?

: 18 sty 2020, 10:30
autor: Kornelia_92
Osobiście zdecydowałabym się na deski kompozytowe - ze względu na dzieci. Takie rozwiązanie jest dla nich bezpieczne, deski nie zawierają drzazg, które mogłyby zranić dziecko.

Re: Jaki taras wybrać?

: 21 sty 2020, 20:01
autor: celina_68
Dzięki za podpowiedzi!

Re: Jaki taras wybrać?

: 31 sty 2020, 11:00
autor: koral
Warto na pewno o taki taras odpowiednio zadbać. Trzeba bowiem przede wszystkim zastanowić się nad pergolą. Jest to praktyczne rozwiązanie, które przede wszystkim osłoni taras przed słońcem. Tutaj http://www.pergoletarasowe.com.pl/ sobie zerknijcie. Myślę, że warto przemyśleć sobie ten temat.

Re: Jaki taras wybrać?

: 01 lut 2020, 23:54
autor: SebastianMM
A jeśli będziecie potrzebowali pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów w zakresie izolacji to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę http://proizol.pl/ ponieważ to firma o wieloletnim doświadczeniu i bardzo dobrej jakości realizacji o czym sami będziecie mogli się przekonać, aby Wasz dom i taras był trwały i dobrze zabezpieczony przed problemami w zakresie wilgoci.

Re: Jaki taras wybrać?

: 28 lut 2020, 23:40
autor: biska
Na tarasie bardzo fajnie sprawdzą się markizy. Niewątpliwie warto o nich pomyśleć. Dzięki temu osłonimy taras przed słońcem i będziemy mogli z niego korzystać niezależnie od tego czy świeci słońce czy też nie. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl jest spory wybór. Mają tam sporo różnych propozycji.

Re: Jaki taras wybrać?

: 01 mar 2020, 16:58
autor: alutka90
Jeśli chodzi o markizy, to ja zdecydowanie mogę polecić markizy top satin z https://grako.pl/topsatin/. Wejdźcie i sami się przekonajcie, na pewno warto odwiedzić ich dział z realizacjami, bo na mnie na pewno robią ogromne wrażenie.

Re: Jaki taras wybrać?

: 03 mar 2020, 20:18
autor: erlich0
Jak taras to tylko drewniany! :)
U nas w domu skorzystaliśmy z kompleksowego wykonania tarasu przez firmę https://hardwood.pl/, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Re: Jaki taras wybrać?

: 24 mar 2020, 13:17
autor: Bella33
Doskonałe drewno na taras można zamówić u http://zpduscimow.pl/. Oferują prefabrykowane więźby dachowe oraz inne konstrukcje drewniane. Bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny to główne atuty przedsiębiorcy.

Re: Jaki taras wybrać?

: 20 sie 2021, 8:38
autor: kasiakowa06
Bella33 pisze: 24 mar 2020, 13:17 Doskonałe drewno na taras można zamówić u zpduscimow.pl/. Oferują prefabrykowane więźby dachowe oraz inne konstrukcje drewniane. Bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny to główne atuty przedsiębiorcy.
Ja także mogę polecić specjalistów od konstrukcji drewnianych i domów hbe: https://konsbud.com/

Re: Jaki taras wybrać?

: 23 paź 2021, 1:55
autor: Joaaśka
My mamy piękny taras ułożony z kostki brukowej przez Centrum Brukarskie – Alwil Albert Winiarek z Dębego Wielkiego z okolic Warszawy https://www.alwil.com.pl/tarasy.php Taras wyszedł doskonale, bo nie tylko jest porządnie wykonany, ale też bardzo estetyczny - wzorowany jest na śródziemnomorskich mozaikach i udało nam się taki świetny dekoracyjny układ geometryczny wymyślić i wykonać, także jestem zachwycona efektem :) Alwil to prawdziwi mistrzowie!

Re: Jaki taras wybrać?

: 27 paź 2021, 21:03
autor: Daria Walekowska
Nikogo nie trzeba przekonywać o korzyściach związanych z posiadaniem tarasu. Warto jednak dobrze zastanowić się nad sposobem jego wykończenia. Wybór odpowiedniego materiału warunkuje nie tylko wygląd tarasu, ale także jego trwałość i późniejszą pielęgnację. Polecam artykuł wraz z zdjęciami https://abcdekoracji.pl/taras-betonowy- ... mpozytowy/ Drewno – choć jest tradycyjnym materiałem – chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Wygląda pięknie i przyjemnie się po nim chodzi. Dziś zastępowane bywa deskami z kompozytu, które także mają liczne zalety.

Re: Jaki taras wybrać?

: 01 lis 2021, 5:10
autor: monka432
Jeśli nie macie pojęcia, jaki taras wybrać, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://zumm.pl/wysoki-taras-aranzacje , z tego względu, że można znaleźć tam ciekawe propozycje dotyczące własnego tarasu. Myślę, że każdy coś odpowiedniego tam znajdzie i skorzysta.