Strona 1 z 1

Remont w łazience

: 11 sie 2020, 6:44
autor: Lamora
Wiadomo, że remont w łazience wiąże się ze sporymi kosztami, ale przede wszystkim z ogromem pracy. Zdecydowanie łatwiej położyć płytki ceramiczne na gołą ścianę, niż najpierw skuwać poprzednie, wyrównywać i dopiero kłaść. Ktoś z Was jest akurat w trakcie remontu, albo planuje remont łazienki w najbliższym czasie?

Re: Remont w łazience

: 17 sie 2020, 22:21
autor: SebastianMM
No to szukając dobrych specjalistów zajmujących się wykonaniem montaży płytek, czy gresu w łazience to koniecznie zwróćcie uwagę na firmę Alfinco z Torunia. Przede wszystkim można liczyć na pełne wsparcie, dobry zakres cenowy i uczciwe podejście do klienta co do terminów realizacji i same efekty przemawiają za ich profesjonalizmem. Pozdrawiam i oczywiście życzę tylko i wyłącznie pozytywnych zmian!

Re: Remont w łazience

: 29 sie 2020, 21:42
autor: fiesta
Jeśli chodzi o zakup wszystkich potrzebnych akcesoriów do remontu łazienki to polecam takie miejsce jak hurtownia hydrauliczna rzeszów: https://hap.pl/ . Znajdziecie tam bardzo duży wybór armatury łazienkowej, niezbędnej przy remoncie.

Re: Remont w łazience

: 30 sty 2021, 12:15
autor: kluska
Polecam też do łazienki pralkę Electrolux Perfect Care. Sama taką mam i jestem zadowolona. Posiada wiele przydatnych funkcji jak chociażby dodatkowe podmuchy pary, dzięki czemu pranie wyjmujemy z pralki bez zagnieceń.