Strona 1 z 1

Montaż baterii i umywalek

: 18 gru 2020, 10:27
autor: Rwiś
Na jakiej wysokości licząc od górnej krawędzi umywalki nablatowej montujecie baterie podtynkowe? Bo się zastanawiam

Re: Montaż baterii i umywalek

: 18 gru 2020, 14:06
autor: Rachiś
Zależy od samej wylewki - jedne sa proste, inne wygięte... ( wygiete wyżej ) . Musisz dopasować sobie indywidualnie , tak najlepiej. Nie gorna krawędź umywalki jest istotna tylko odległość o dna umywalki, No chyba, że umywalka jest wyjątkowo głęboka. Wtedy ok 20-23 cm.
Na tej stronie jest dobrze opisane na jakiej wysokości umywalka powinna się znaleźć.

Warto jest wybrać sie również do sklepu stacjonarnego i zerknąć sobie na poszczególne umywalki na miejscu.

Re: Montaż baterii i umywalek

: 27 sty 2021, 21:51
autor: rafał
ja to w ogole jestem na etapie urzadzania lazienki i szukam inspiracji, jesli chodzi o baterie to maja naprawde fajne w tym sklepie https://sklep.sotbe.com/

Re: Montaż baterii i umywalek

: 30 sty 2021, 10:58
autor: aleksandra77
A może zdecydujecie się na umywalkę wolnostojącą? Uważam, że bardzo oryginalnie wyglądają takie umywalki. Można zamówić je online na stronie sklepu internetowego https://home100.pl/umywalki-wolnostojace .

Re: Montaż baterii i umywalek

: 12 kwie 2021, 18:31
autor: Domoń
W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości wyposażenia do swojej łazienki w nowoczesnym designie to na pewno warto sprawdzić sklep SklepBaterie.pl gdzie można liczyć na dobre oferty cenowe i najmodniejsze wersje https://www.sklepbaterie.pl/ w którym zdecydowanie nie brakuje propozycji przez kabiny prysznicowe, wanny, baterie, czy również płytki dla wymagających. Obsługa też w razie potrzeb zawsze może pomóc. Pozdrawiam!