Strona 1 z 1

Parkiet w domu – czy warto?

: 08 kwie 2020, 11:45
autor: Ananiasz_70
Cześć. Czy ktoś z was ma u siebie w domu parkiet? Jak wam się to sprawdza? Nie jest trudny w utrzymaniu w czystości?

Re: Parkiet w domu – czy warto?

: 18 kwie 2020, 18:59
autor: Beata-68
Ja mam parkiet w salonie i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z oferty www.julomax.pl, mają każdy wzór, jaki możesz sobie wymarzyć, a drewno jest naprawdę świetnej jakości i łatwo się czyści. Sprawdź sobie, ceny też są bardzo przystępne.

Re: Parkiet w domu – czy warto?

: 26 kwie 2020, 10:50
autor: margiel
Ananiasz_70 pisze: 30 mar 2020, 4:29 Cześć. Czy ktoś z was ma u siebie w domu parkiet? Jak wam się to sprawdza? Nie jest trudny w utrzymaniu w czystości?
Jeśli chodzi o kwestie utrzymania czystości to nie różni się pod tym kątem zbytnio od paneli czy innego rodzaju podłóg . Tak samo trzeba co jakis czas podłogę przemyć oraz odkurzyć. Dobrze jest ją również raz na jakiś czas wypastować bo dzieki temu mniej osadza się na niej kurz oraz podłoga ładniej błyszczy.

Poza tym nie ma moim zdaniem ładniejszej podłogi niz podłoga wykonana z drewna. Jest to rozwiązanie na długie lata i o wiele bardziej trwałe niż panele. Polecam tutaj zapoznać się z ofertą firmy Drewger - firma oferuje porządnej jakości podłogi z dębu czy jesionu.

Obrazek

Re: Parkiet w domu – czy warto?

: 31 sie 2020, 14:17
autor: karol4444332
Żeby mieć bardzo czysto w moim mieszkaniu to musiałem skorzystać z usługi sprzątające bydgoszcz .Ta firma jest bardzo dobra i naprawdę warto z tej firmy skorzystać.

Re: Parkiet w domu – czy warto?

: 31 mar 2021, 19:12
autor: Kleo
Hej, przeglądałam niedawno różne parkiety i spodobał mi się projekt z desek z drewna merbau. Czytałam, że te deski podłogowe są drogie, ale na materiałach nie powinno się oszczędzać, więc pewnie i tak je kupię. Ale mam pytanie o ich czyszczenie, czy wiecie jak czyścić deski, żeby ich nie zniszczyć?

Re: Parkiet w domu – czy warto?

: 31 mar 2021, 20:26
autor: Kordia
Poszukałam informacji o tym i okazuje się, że drewno merbau można czyścić za pomocą zwykłej szczotki lub odkurzacza. Na poważniejsze zabrudzenia może stosować wilgotną szmatkę, ale nie może ona mieć nadmiaru wody. Więcej szczegółów w tym temacie jest tutaj https://maharajahparquet.com/index.php/ ... odlogowych .