Strona 1 z 1

Płytki na taras

: 04 paź 2020, 18:53
autor: ośak
Mamy taki nasz "zimowy ogród" czyli po prostu zamknięty taras - ja uwielbiam to miejsce, ale szczerze powiem, że przydałoby się zrobić tam mały remont. Szukam jakichś fajnych płytek na podłogę. Dajcie znać czy Waszym zdaniem takie płytki imitujące drewno będą dobrze wyglądać na tarasie?

Re: Płytki na taras

: 19 paź 2020, 10:36
autor: alutka90
A co sądzicie o tarasach drewnianych? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://skladydrzewne.pl/oferta/tarasy- ... -kantowki/ ? Mysle nad drewnianym tarasem,poniewaz mamy drewnianą elewacje, pozdrawiam.

Re: Płytki na taras

: 30 paź 2020, 7:02
autor: Kaja
Najlepiej, żeby były dobrej jakości.

Re: Płytki na taras

: 15 lis 2020, 22:13
autor: anton
Mi się zawsze podobały tarasy z kostki brukowej i taki sobie zaplanowaliśmy. Wykonała nam go firma Alwil http://www.alwil.com.pl/tarasy.php z Dębego Wielkiego. Wyszedł świetnie, przypomina troszkę tarasy śródziemnomorskie, o taki efekt nam chodziło. Co do firmy to zdecydowanie ich doradzam, szybko i sprawnie uwinęli się z pracami i nie przesadzili z ceną.

Re: Płytki na taras

: 29 lis 2020, 17:08
autor: Walkowa
Osobiście uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem na taras jest kompozytowa deska tarasowa. Z tego, co wiem, to całkiem niedrogo można ją zamówić na przykład w firmie https://fabrykatarasow.pl/. Polecam ;)

Re: Płytki na taras

: 03 gru 2020, 15:03
autor: mali9021
A na jakie elementy dekoracyjne na tarasie stawiacie? Mnie osobiście bardzo spodobała się oferta https://www.libet.pl/posesja-prywatna/e ... koracyjne/ z tego względu, że można znaleźć u nich świetne donice lub palisady, które w połączeniu z kostką brukową lub płytą betonową na tarasie będą bardzo ładnie wyglądały.