Strona 1 z 1

nowe pokrowce na fotele

: 27 maja 2021, 9:58
autor: klaudia22
Przyznam, że jestem osobą która jak ma możliwość to nie wymienia mebli. Ostatnio udało mi się - można powiedzieć odnowić fotele. Znalazłam na stronie https://interiordream.pl/collections/pokrowce-na-fotele bardzo ładne pokrowce na fotele i kupiłam. Moje fotele wyglądają jak nowe, materiał pokrowca jest dobrej jakości i wygląda to bardzo dobrze. Więc jeśli zastanawiacie się nad wymianą mebli to pomyślcie o takim rozwiązaniu.

Re: nowe pokrowce na fotele

: 22 lip 2021, 17:52
autor: karin33
Masz rację. Takie pokrowce to świetny pomysł. Niskim kosztem można całkowicie odmienić wygląd mebli. I to nie tylko foteli. Takie pokrowce można kupić także na krzesła i sofy. Rzuć okiem tu https://kuppokrowce.pl/ . Mają spory wybór takich pokrowców. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Re: nowe pokrowce na fotele

: 27 lip 2021, 18:08
autor: lólia
No w sumie mój mąż też o czymś takim myślał, ale nie wiem co koniec końców kupi. Na razie ja rozważam zastosowanie raczej czegoś takiego jak ogólnie fotelik dla dziecka. Czytałam nawet tutaj http://maluchwdomu.pl/2021/07/jakie-akc ... ckiem.html jak wybierać fotelik samochodowy. Muszę się do tego przyłożyć.

Re: nowe pokrowce na fotele

: 04 sie 2021, 16:05
autor: gajga
Ja też nie jestem z tych którzy kupują meble co rok czy od razu wymieniają przy pierwszych zniszczeniach. W końcu meble można odnawiać czy właśnie kupować pokrowce na meble tapicerowane. W ofercie ubieramy-meble.pl/pl/ znajdziecie takie na fotele, na kanapy. Super jakość, dobre ceny, fajne i przyjemne materiały.