Parkiet w domu – czy warto?

Awatar użytkownika
Ananiasz_70
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2020, 5:10

Parkiet w domu – czy warto?

Post autor: Ananiasz_70 »

Cześć. Czy ktoś z was ma u siebie w domu parkiet? Jak wam się to sprawdza? Nie jest trudny w utrzymaniu w czystości?
Awatar użytkownika
Beata-68
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2019, 18:53

Re: Parkiet w domu – czy warto?

Post autor: Beata-68 »

Ja mam parkiet w salonie i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z oferty www.julomax.pl, mają każdy wzór, jaki możesz sobie wymarzyć, a drewno jest naprawdę świetnej jakości i łatwo się czyści. Sprawdź sobie, ceny też są bardzo przystępne.
margiel
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Parkiet w domu – czy warto?

Post autor: margiel »

Ananiasz_70 pisze: ↑30 mar 2020, 4:29 Cześć. Czy ktoś z was ma u siebie w domu parkiet? Jak wam się to sprawdza? Nie jest trudny w utrzymaniu w czystości?
Jeśli chodzi o kwestie utrzymania czystości to nie różni się pod tym kątem zbytnio od paneli czy innego rodzaju podłóg . Tak samo trzeba co jakis czas podłogę przemyć oraz odkurzyć. Dobrze jest ją również raz na jakiś czas wypastować bo dzieki temu mniej osadza się na niej kurz oraz podłoga ładniej błyszczy.

Poza tym nie ma moim zdaniem ładniejszej podłogi niz podłoga wykonana z drewna. Jest to rozwiązanie na długie lata i o wiele bardziej trwałe niż panele. Polecam tutaj zapoznać się z ofertą firmy Drewger - firma oferuje porządnej jakości podłogi z dębu czy jesionu.

Obrazek
Awatar użytkownika
karol4444332
Posty: 21
Rejestracja: 05 sie 2020, 8:26

Re: Parkiet w domu – czy warto?

Post autor: karol4444332 »

Żeby mieć bardzo czysto w moim mieszkaniu to musiałem skorzystać z usługi sprzątające bydgoszcz .Ta firma jest bardzo dobra i naprawdę warto z tej firmy skorzystać.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Parkiet w domu – czy warto?

Post autor: Kleo »

Hej, przeglądałam niedawno różne parkiety i spodobał mi się projekt z desek z drewna merbau. Czytałam, że te deski podłogowe są drogie, ale na materiałach nie powinno się oszczędzać, więc pewnie i tak je kupię. Ale mam pytanie o ich czyszczenie, czy wiecie jak czyścić deski, żeby ich nie zniszczyć?
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: Parkiet w domu – czy warto?

Post autor: Kordia »

Poszukałam informacji o tym i okazuje się, że drewno merbau można czyścić za pomocą zwykłej szczotki lub odkurzacza. Na poważniejsze zabrudzenia może stosować wilgotną szmatkę, ale nie może ona mieć nadmiaru wody. Więcej szczegółów w tym temacie jest tutaj https://maharajahparquet.com/index.php/ ... odlogowych .
ODPOWIEDZ