tworzenie stron Kraków

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 48
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:44

tworzenie stron Kraków

Post autor: paulinabb »

Hej, jeśli ktoś z Was planuje założenie własnej strony www to polecam Wam firmę Heron Art tworzenie stron Kraków. Tworzyli dla mnie sklep internetowy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i współpracy :)
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:26

Re: tworzenie stron Kraków

Post autor: plakowski90 »

Dzieki za polecenie
Ja natomiast mam firme godną polecenia w zakresie tworzenia sklepów internetowych. Mowa o firmie aptus, która ma swoj dedykowany system aptusshop.pl - polecam sie zapoznac
_________________________
https://www.aptusshop.pl/sklepy_interne ... llegro.php
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

Re: tworzenie stron Kraków

Post autor: deborah »

paulinabb pisze: ↑27 maja 2020, 8:53 Hej, jeśli ktoś z Was planuje założenie własnej strony www to polecam Wam firmę Heron Art tworzenie stron Kraków. Tworzyli dla mnie sklep internetowy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i współpracy :)
Elegancka strona internetowa jest kluczem do sukcesu ;) Warto jest inwestować w agencję, która oferuje tworzenie sklepów online. Ja również współpracuję z Heronart.pl i stworzyli bardzo estetyczny i przemyślany projekt.
Awatar użytkownika
magik33
Posty: 10
Rejestracja: 05 maja 2020, 21:44

Re: tworzenie stron Kraków

Post autor: magik33 »

Czym innym jest stworzenie prostej strony www a czym innym zaawansowanego sklepu www, znalazłem w sieci poradnik na co zwrócić uwagę wybierając firmę do wdrożenia platformy Magento - http://bloog.pl/it/7-porad-jak-wybrac-f ... n-magento/ . Już po tym widać że jest to poważne zadanie dla specjalistów, przeciętny użytkownik nie jest w stanie tego zrobić samodzielnie.
ODPOWIEDZ