Ginekologia estetyczna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
CleoOOO3
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:58
Kontakt:

Ginekologia estetyczna

Post autor: CleoOOO3 »

Planujecie wykonać zabieg ginekologii estetycznej? Sprawdźcie usługi placówki Medfemina - labioplastyka Wrocław
Profesjonalne usługi oraz opieka najlepszych specjalistów
Awatar użytkownika
dramka
Posty: 70
Rejestracja: 14 gru 2019, 20:24

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: dramka »

zabiegi z tego zakresu medycyny estetycznej ma rowniez w ofercie Dermed w Katowicach, bardzo dobry, renomowany gabinet, moge z czystym sumieniem polecic, poniewaz od jakiegos czasu korzystam z ich uslug i bardzo sobie chwale. Doswiadczeni specjalisci, nowoczesny sprzet
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: koral »

Możecie też zajrzeć sobie tutaj https://doktorginekolog.pl/zabiegi-lapa ... rurgiczne/ . Oprócz tradycyjnych zabiegów ginekologicznych oferują również ginekologię estetyczną. Nie ma wątpliwości, że każda kobieta powinna czuć się piękna. Nie ma co wstydzić się swojego ciała. Jeśli coś nam doskwiera, to warto zdecydować się na odpowiedni zabieg.
Awatar użytkownika
kikunia
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:46

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: kikunia »

Na pewno takie zabiegi wykonuja w klinikach https://bienkowscyclinic.pl/ - oni maja tez specjalny dopasowany do tego laser, ktory sprawia, ze maja lepsza skutecznosc :) no i opieka tam tez jest super
Awatar użytkownika
saramon
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 15:28

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: saramon »

ja tam jestem zadowolona z zabiegów wykonanych na Słowacji :)
____________________
https://www.aborcja.sk/
Awatar użytkownika
Robert555111
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 12:00

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Robert555111 »

Wydaje mi się, że najpierw powinno iść się do zwykłego ginekologa, który powie co możecie zrobić w przypadku jakichkolwiek stref intymnych. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ginekolog-warszawa/ znajdziecie profesjonalnego ginekologa z Warszawy.
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Bilba »

Zanim zdecydujecie się na jakikolwiek tego typu zabieg przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem, żeby wyleczyć ewentualne wszelkie infekcje intymne o które wiadomo, wcale nie jest trudno.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Andzia »

Między innymi z ginekologii estetycznej można skorzystać w klinice SkinClinic. Moja siostra chce się do nich umówić na labioplastykę przy użyciu lasera MonaLisa Touch. Zabieg jest w rozsądnej cenie i wykonany będzie przez wykwalifikowany personel medyczny. Pochodzą z wielką pasją do swoich zadań i mają naprawdę duże doświadczenie. Znam dziewczyny, które wypowiadają się na temat tej kliniki w samych superlatywach.
Grześ33111

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Grześ33111 »

Raczej na tego typu zabiegi nigdy się nie wybiore. Nie wiem czemu ludzie robią takie rzeczy.
____
gwoździarka pneumatyczna
RyszardzicźeK

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: RyszardzicźeK »

Myślę, że jeżeli ktoś potrzebuje takich zabiegów to czemu nie :)
Paweł123314

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Paweł123314 »

Nigdy nie słyszałem aby robić sobie zabiegi w miejscach intymnych. Ale widzę, że ludzie robią dziwne rzeczy.
___
sylwester w górach
tomuś02

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: tomuś02 »

Jeśli chodzi o ginekologa to według mnie warto poszukać prywatną klinikę, ponieważ w takiej klinice na pewno nam pomogą. Z tego co wiem to w centrum medyczne Innova-Med pracują specjaliści i na pewno doradzą czy powinieneś robić jakiś zabieg czy raczej wszystko jest dobrze.
Staś25

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Staś25 »

Bilba pisze: ↑07 lip 2020, 2:22 Zanim zdecydujecie się na jakikolwiek tego typu zabieg przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem, żeby wyleczyć ewentualne wszelkie infekcje intymne o które wiadomo, wcale nie jest trudno.
Ginekologia estetyczna to bardzo ważna kwestia aczkolwiek właśnie podstawą jest konsultacja z ginekologiem. Nie ma sensu od razu wykonywać zabiegów.
____
loga dla firm, loga
Moniś

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Moniś »

Niestety jeszcze nigdy nie miałam okazji być akurat u takiego ginekologa i raczej nie widzę takiej potrzeby. Mogę przyznać, że jeśli chodzi o wybór dobrego ginekologa to ja polecam każdej pani specjalistów z https://cmp.med.pl/cmp-marianska/ginekolog/ i jak najbardziej ja już tam chodzę od jakiegoś czasu.
Adaś2

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Adaś2 »

Bilba pisze: ↑07 lip 2020, 2:22 Zanim zdecydujecie się na jakikolwiek tego typu zabieg przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem, żeby wyleczyć ewentualne wszelkie infekcje intymne o które wiadomo, wcale nie jest trudno.
Z każdą infekcją trzeba udać się do specjalisty. Nie można tego olewać.
___
święta w górach
Michał34

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Michał34 »

Bilba pisze: ↑07 lip 2020, 2:22 Zanim zdecydujecie się na jakikolwiek tego typu zabieg przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem, żeby wyleczyć ewentualne wszelkie infekcje intymne o które wiadomo, wcale nie jest trudno.
Wiadomo, że najpierw trzeba skonsultować wszystko ze specjalistą. Nie ma sensu od razu robić zabiegów.
______
adidas-fc.pl
Miłosz63

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: Miłosz63 »

Andzia pisze: ↑27 sie 2020, 12:41 Między innymi z ginekologii estetycznej można skorzystać w klinice SkinClinic. Moja siostra chce się do nich umówić na labioplastykę przy użyciu lasera MonaLisa Touch. Zabieg jest w rozsądnej cenie i wykonany będzie przez wykwalifikowany personel medyczny. Pochodzą z wielką pasją do swoich zadań i mają naprawdę duże doświadczenie. Znam dziewczyny, które wypowiadają się na temat tej kliniki w samych superlatywach.
Nie wiem czy warto robić takie zabiegi. Chyba jest to za bardzo ryzykowne.
__________________________________________
bazy teleadresowe ceidg krs regon
ODPOWIEDZ