Detoks

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2019, 17:55

Detoks

Post autor: MartinBic »

Hej. Czy ktos z was probowal kiedys detoksu organizmu? Jak to przebiegalo? Czy zauwazyliscie wszystkie wymienione tutaj https://www.czikczik.com/zdrowie/detoks-organizmu-milowy-krok-w-walce-z-uzaleznieniem/ zalety? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jar
Posty: 45
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:09

Re: Detoks

Post autor: jar »

Byłam na detoksie ale razem ze specjalistą. Lepiej nie robić tego samemu, żeby na pewno bezpiecznie przejść przez ten proces. Ja skorzystałam z pomocy specjalistów z gabinetu medycyny naturalnej w Bydgoszczy Motylek https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/de ... -organizmu. To rzetelny ośrodek, specjaliści są profesjonalni, znają się na tym co robią i mają odpowiednie kwalifikacje. Cenowo wyszło korzystnie, a efekt jest super, polecam.
Awatar użytkownika
anastazjamoro
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2020, 22:24

Re: Detoks

Post autor: anastazjamoro »

Detoks zawsze kojarzył mi się tylko z oczyszczaniem organizmu a tu niedawno znalazłam super serię kosmetyków eco nature z bielendy która rewelacyjne detoksykują i matują :)
chwaścik

Re: Detoks

Post autor: chwaścik »

Detoks organizmu zależy od czego? Bo jeśli od alkoholu to ja uważam, że w takim przypadku zdecydowanie lepiej jest zgłosić się na taki detoks do dobrego ośrodka leczenia uzależnień. Tak się składa, że ja odbyłam taki detoks alkoholowy w ośrodku Detoks Fenix w Warszawie. Dzięki pomocy i wsparciu ich pracowników udało mi się wyjść z mojego uzależnienia. Także jak widać detoks może dotyczyć każdego z nas
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Detoks

Post autor: kasiakowa06 »

MartinBic pisze: ↑04 wrz 2020, 11:12 Hej. Czy ktos z was probowal kiedys detoksu organizmu? Jak to przebiegalo? Czy zauwazyliscie wszystkie wymienione tutaj czikczik.com/zdrowie/detoks-organizmu-milowy-krok-w-walce-z-uzaleznieniem zalety? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Mi się detoks kojarzy z odtruwaniem alkoholowym... Mało przyjemny temat, ale na szczęście są kliniki, które w tym pomagają https://odoklinika.pl/
Obrazek
Miłosz34

Re: Detoks

Post autor: Miłosz34 »

Ja słyszałam o detoksie alkoholowym, kiedy mój znajomy poddał się leczeniu. Towarzyszyłem mu nawet podczas zabiegu. Odtrucie alkoholowe to proces w 100% bezpieczny – pod warunkiem, że jest realizowany pod kontrolą wykwalifikowanego personelu medycznego. Dla zainteresowanych polecam stronę https://odtruwanieszczecin.pl/, gdzie dokładnie opisano przebieg zabiegu oraz ewentualne przeciwskazania. Cały proces polega głównie na usunięciu szkodliwych produktów metabolizmu oraz dożylnym dostarczeniu organizmowi witamin i minerałów.
łupinka

Re: Detoks

Post autor: łupinka »

Moim zdaniem jeżeli chodzi o detoks to bardzo dobry pomysł. Warto również przemyśleć wybór odpowiedniego ośrodka, który będzie wam w stanie pomóc. Moim zdaniem w takim wypadku warto zainteresować się ofertą, jaką posiada Ośrodek Krajna. Moim zdaniem w ofercie mają jakościowy detoks oraz świetnie wyposażony ośrodek, który wam polecam.
Grzegorz

Re: Detoks

Post autor: Grzegorz »

Korzystałem kiedyś z detoksu alkoholowego w Żorach. Miało to miejsce po mocno zakrapianej imprezie. Teraz mam już nauczkę i tego z pewnością nie powtórzę. Informację o odtruciu znalazłem w sieci. Byłem przekonany, że to zabieg dla osób uzależnionych, ale okazało się, że mogą z niego skorzystać także osoby, którym tak jak mi, jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Podczas detoksu alkoholowego do organizmu pacjenta wprowadzane są dwie kroplówki, jedna z glukozą, której celem jest wyrównanie poziomu cukru we krwi, a druga z solą fizjologiczną.
ODPOWIEDZ