Przesuwna brama

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Toriś

Przesuwna brama

Post autor: Toriś »

Słuchajcie, zamarzyła mi się automatyczna brama przesuwna ze względu na ogromną wygodę, jaką daje takie rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia z firmą Beninca? Planuję kupić od nich właśnie automatykę.
młodi

Re: Przesuwna brama

Post autor: młodi »

Toriś pisze: ↑07 paź 2020, 1:39 Słuchajcie, zamarzyła mi się automatyczna brama przesuwna ze względu na ogromną wygodę, jaką daje takie rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia z firmą Beninca? Planuję kupić od nich właśnie automatykę.
Taka brama na pilota to duża wygoda. Też będę chciał taką mieć u siebie.
Łukaj04

Re: Przesuwna brama

Post autor: Łukaj04 »

Mając do wyboru ileś razy dziennie odsuwać bramę i zasuwać, a zrobić to za pomocą pilota to chyba wybór jest oczywisty. Bramę wybierałem od Jońca, przesuwną, panelową Vero, te są przystosowane do montażu automatyki. W końcu po to są różne takie funkcjonalne rozwiązania żeby z nich korzystać. Od razu do kompletu furtkę dobrałem i jest elegancko.
ODPOWIEDZ