Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: SebastianMM »

Witam,
Chciałbym zapytać Was gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań dobrej jakości rolet zewnętrznych oraz okien PCV w Poznaniu? Znacie sprawdzone salony w przypadku których również można liczyć na wykonanie montażu?
Awatar użytkownika
Dominikaa90
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:23

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: Dominikaa90 »

Wiesz co my korzystaliśmy z usług salonu Domega, także jeżeli będziesz potrzebowała pomocy to polecam zwrócić uwagę na ich ofertę, ponieważ wybór jest naprawdę spory. Do tego mają bardzo profesjonalną obsługę klienta i można w ich przypadku liczyć też na sprawną realizację zamówienia oraz samego montażu.
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: DamianOs »

Podzielam opinie poprzednika i uważam, że to firma Domega jest jednym z lepszych miejsc od poszukiwań rozwiązań zarówno w zakresie stolarki okiennej, jak i drzwi. Dlatego zajrzyj najpierw na ich stronę internetową, a następnie do salonu i przekonaj się jak działają. Nie ma mowy o braku profesjonalnego podejścia do klienta na miejscu, podczas realizacji ale i montażu. Na koniec ich ekipa również wszystko po sobie sprzątnęła (nie wspominając, że oczywiście byli na czas).
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: Jaross »

Dokładnie, nie masz się co dłużej nad tym zastanawiać. Jeśli potrzebujesz dobrej jakości okien oraz rolet zewnętrznych to w przypadku Domega można liczyć na fachowość, dobrą ofertę oraz terminowość. My się nie zawiedliśmy i na ten moment śmiało mogę ich polecić, mam nadzieję że również w pełni będziecie z efektu końcowego zadowoleni.
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: EmiliaLin »

Ja akurat tutaj również byłbym za wyborem salonu Domega bo warto udać się tam gdzie masz szeroką ofertę okien i drzwi sprawdzonych producentów oraz obsługę na odpowiednio wysokim poziomie która będzie Ci w stanie doradzić oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: SebastianMM »

W takim razie ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi! W takim razie sprawdzam sobie firmę Domega i mam nadzieję, że już z ich pomocą w końcu ten etap prac będziemy mieli za sobą.
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: DamianOs »

SebastianMM pisze: ↑03 lip 2019, 18:13 W takim razie ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi! W takim razie sprawdzam sobie firmę Domega i mam nadzieję, że już z ich pomocą w końcu ten etap prac będziemy mieli za sobą.
Oczywiście nie ma za co! Sprawdzaj i jak będzie po wszystkim to koniecznie daj nam znać jak poszło. Myślę, że z ich pomocą raczej uda Ci się wybrać coś odpowiedniego i efekt w pełni będzie Was zadowalał!
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: Jaross »

Dołączam się i czekamy na ostateczną decyzję zakupową oraz twoje opinie na ten temat.
Awatar użytkownika
CADrysunki
Posty: 35
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wybór okien oraz rolet zewnętrznych - Poznań

Post autor: CADrysunki »

Jeśli poszukujesz czegoś niestandardowego, to proponuje zainteresować się żaluzjami zewnętrznymi, wewnętrznymi z drewna lub metalu. https://cadrysunki.pl
ODPOWIEDZ