Gadżety erotyczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Antoś78

Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Od pewnego czasu zastanawiam sie nad zakupem jakiś gadżetów erotycznych, poniewaz chciałbym wprowadzić nieco urozmaicenia do mojej sypialni. Co możecie mi polecić ? Z jakiego sklepu warto skorzystać ?
Węgrzyn

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Ze swojej strony mogę Ci polecić sklep - http://xn--wiat-nexus-37b.pl , w którym znajdziesz świetnej jakości, popularne produkty firmy Nexus.
Antoś78

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Czy korzystałeś z tego sklepu i używasz ich gadżetów? Czym wyrózniają sie ich produkty, sposród innych sklepów ?
Węgrzyn

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Według mnie najważniejsza jest jakość, ponieważ to ona wpływa na bezpieczenstwo używania oraz zadowolenie z produktu. W przypadku zabawek erotycznych nie warto oszczędzać pare złotych, korzystałem z róznych akcesoriów, a ich produkty według mnie są najlepsze.
Miśkidwa

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Miśkidwa »

Na początek może spróbujcie fajne stroje, jakieś fajne majtki najlepiej z pasem do pończoch do tego fajne pończochy https://secretplace.pl/produkt/womanizer-duo.html i gorset, na pewno podziała na faceta. Stworzenie odpowiedniego nastroju tez nie wymaga, nie wiadomo jakiego nakładu pracy, wystarczy kilka świec jakiś ładny zapach i nic więcej nie trzeba.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: pati »

Już jakiś czas temu mąż chciał mnie namówić na to, żebyśmy wypróbowali jakiś gadżetów w sypialni. Nie, że nie chciałam. Bardziej chodziło o to, że zbliżenia w ogóle mnie stresowały mimo, że mój Tomek się zabezpieczał. Wiecie, różnie może być. Dlatego podjęłam decyzję, że będę się zabezpieczać. Najpierw badania, a potem ginekolog dobrał mi belarę. Jest różnica, czuję się o wiele pewniej. Jest większa przyjemność zamiast wcześniejszego stresu.
Miś

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Miś »

Wszystko jest dla ludzi. A patrząc po ilości rzeczy dostępnych w sklepach to potrzeby są duże na gadżety erotyczne. Czasami jak przeglądam stronę ShowUp to widzę że dużo dziewczyn korzysta z lusha (chyba tak to się nazywa). Ciekawe urządzenie. Można nim sterować zdalnie i dawać przyjemności.
WItkowŚki

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: WItkowŚki »

Podrzucam Wam linka również do tego e-sklepu: https://www.erotino.pl/brand/4-foxshow Znajdziecie tam bardzo duży wybór różnych gadżetów erotycznych. W sypialni nie może być nudy, więc jak najbardziej trzeba próbować eksperymentować różnymi przyrządami czy też np jakąś seksi bielizną. Wszystko to wpłynie pozytywnie na Wasze pożycie.
Jaś66

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Jaś66 »

Węgrzyn pisze: ↑31 gru 2020, 8:44 Według mnie najważniejsza jest jakość, ponieważ to ona wpływa na bezpieczenstwo używania oraz zadowolenie z produktu. W przypadku zabawek erotycznych nie warto oszczędzać pare złotych, korzystałem z róznych akcesoriów, a ich produkty według mnie są najlepsze.
To prawda, nie warto oszczędzać pieniędzy na gadżety. Według mnie na początek warto kupić nasutniki aby zobaczyć czy jakiekolwiek akcesoria erotyczne sprawią większą przyjemność.

steyr aug asg
ODPOWIEDZ