Wybór materaca do łóżka

Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Wybór materaca do łóżka

Post autor: SebastianMM »

Jak szukacie dobrej jakości materaca do łóżka to koniecznie zwróćcie uwagę na https://alvare.pl/ ponieważ można w ich przypadku liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, świetną jakość wykonania oraz specjalne technologie które pozwalają po prostu czerpać przyjemność z dobrego snu.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: SebastianMM »

Ja uwielbiam materace piankowe, zależy mi zawsze na dobrym wykonaniu, wygodzie dla kręgosłupa i żeby nie wystawały sprężyny.
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2020, 3:42

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Amelia »

Comfeel drift od Sembelli, to najwygodniejszy materac piankowy na jakim spałam. Jest po prostu super.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Andzia »

Robiliśmy ostatnio w domu solidny remont i wyrzuciliśmy stare i niewygodne łóżka. Teraz czas na zakup nowych i zaczęłam się rozglądać za ofertami różnych sprzedawców. Co powiecie na przykład o asortymencie sklepu Sensen https://sensen.pl/ ? Proponują naprawdę bogaty wybór zdrowotnych materacy. Trochę jestem zagubiona, bo mają różne cechy i nie mogę się zdecydować na konkretne. Pomożecie?
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: dekorator »

Kiedy chcemy wybrać materac do spania do naszego łóżka to przede wszystkim musimy sobie uświadomić na jakiej twardości najlepiej nam się śpi. Ja bardzo chwalę sobie także nakładki na materac https://godre.pl/Materac-nawierzchniowy ... -90x190-cm i taki materac nawierzchniowy jest doskonałym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: frea »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim materacem do łóżka to polecam wam zajrzeć na stronę https://eversleep.pl/ Jest to sprawdzony sklep internetowy, który posiada szeroki wybór materaców i to w całkiem niezłych cenach. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
jejszerokoscafrodyta
Posty: 15
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:25

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: jejszerokoscafrodyta »

My mamy materace i do lozka w sypialni i do dzieci z https://materacyk.pl/ i bardzo je sobie chwalimy. Dobre jakosciowo, wygodne, zdrowe dla kregoslupa i w fajnych cenach
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: monka »

Przede wszystkim musisz myśleć o swoich upodobaniach i potrzebach. Dla mnie najlepsze są materace sprężynowe, które dają mi największy komfort, nie wywołują bólu pleców i są przy tym naprawdę wytrzymałe. Dodatkowo można wybrać odpowiednią dla siebie twardość materaca.
Marcinek
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:39

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Marcinek »

Udało mi się kupić materac sprezynowy amber dream w całkiem niezlej cenie w promoci. Po kilku dobrze przespanych nocach wygląda na to, że jest taki jak w opisie, co bardzo mnie cieszy.
Marcyś

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Marcyś »

"Materace są jak buty" tak mi powiedział Pan w salonie i kazał kłaść się na każdym w sklepie. Spędziłam tam ponad godzinę ale wybrany model Kapua jest idealny dla mnie i cenowo też przystępny jak na taką jakość.
Ania Ż.

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Ania Ż. »

My też mamy model kapua aloha, ale kupowaliśmy go w sklepie Sembella. Wybieraliśmy z pomocą konsultantki i okazał się to bardzo udany zakup, a nawet przez chwilę na nin nie leżeliśmy, bo nie mamy czasu na chodzenie po sklepach, bo oboje z mężem pracujemy do późna.
Trótututu

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Trótututu »

My od niedawna mamy materac cupido.
koleś

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: koleś »

Fakt jest taki, że dziś mamy spory wybór, który nas może wręcz po prostu osłabiać. To znaczy, że możemy nie móc się na coś konkretnego zdecydować. Ja tak mam. Podoba mi się materac kieszeniowy https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14 , ale i czytałam, że hybrydowy jest naprawdę dobry. I tu jest naprawdę problem kupić. Bo jak nie trafię?
Sępik

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Sępik »

Jeśli ktoś chce kupić dobry materac, to polecam z pianką sensipur. Myślałem, że rodzaj pianki nie ma znaczenia, ale po kilku tygodniach stwierdzam, że to kluczowa sprawa. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że na piance termoelastycznej najlepiej się śpi i wypoczywa.
Żanetka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Żanetka »

Od niedawna mamy materac sembella. Jestem mile zaskoczona jakością i estetyką wykonania.
Wróżka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Wróżka »

Polecam materac amber dream. Odkąd go mam (a kupiliśmy go ponad rok temu ) wiem co znaczy zdrowy, komfortowy sen.
Karolkaś

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Karolkaś »

Materac Jak dla mnie to tylko sembella. Super jakość i wiele modeli - każdy coś dla siebie znajdzie.
KamilllŚ

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: KamilllŚ »

Podrzucam Wam linka do tego sklepu - https://sypialniaplus.pl/ U nich wybór materacy jest naprawdę duży a do tego teraz mają bardzo dużo promocji. Warto też skontaktować się z ich specjalistą i poprosić o pomoc w wyborze materacu. Takie konsultacje są w pełni darmowe.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: alutka90 »

Świetnie do Twojego łóżka może się sprawdzić materac z https://selene.pl/materac-vita-thermo-2 ... ,5415,1499. Oczywiście wybór mają dużo większy i jak ten nie będzie Ci się mimo wszystko podobał, to możesz sprawdzić też inne.
Paź

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Paź »

Z tego co się orientowałem, to materace z pianką bultex są najwygodniejsze. W większości sklepów, w których byłem proponowali mi je, jako najlepszy wybór.

ploter wielkoformatowy cena
Dziadek Mróz ;-)

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Dziadek Mróz ;-) »

Te materace z pianką bultex to z Sembelli? Bo znajomi mają materac piankowy z Sembelli i bardzo sobie chwalą.
Paź

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Paź »

Tak, z Sembelli. Jeśli stoisz przed dylematem jaki kupić to wybierz właśnie z pianką bultex. Jak coś, to ja będę zamawiał po nowym roku modulie bultex h3.
Mózg

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Mózg »

Mało się pisze o materacach lateksowych, ale według mnie nie mają sobie równych. Są bardzo elastyczne i bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała. Ja akurat od kilku lat mam model Hetman Aqua i póki co nie myślę o zmianie na inny, bo materac jest mega wygodny.
Ósemka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Ósemka »

Warto wspomnieć o piance termoelastycznej, Super otula ciało i się do niego idealnie dopasowuje. Mam ją połączoną z pianką BULTEX w Cupido.
żeń-szeń

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: żeń-szeń »

Wymiana materaca jeszcze przede mną. Ale znaleźlismy tymczasowe rozwiązanie, a mianowicie topper lateksowy od sembelli. Dużo nie kosztował, a spi się całkiem nieźle zważywszy na poprzednie nierówności, to dla nas sensowne i niedrogie rozwiązanie
Kościotrup

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Kościotrup »

Zastanawiam się nad zakupem materaca Geltex. Nie wiem tylko na który model się zdecydować? Czy lepszy będzie że sprężynami czy sama pianka? Może ktoś ma i coś mi doradzi? Dużo czytałam na ten temat, ale nadal jestem zielona 🤢 i nie wiem które są wygodniejsze?
Lubię spać ;-)

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Lubię spać ;-) »

Z geltexa to quantum sun jest super. Mam od ponad roku i mogę powiedzieć, że komfort snu jest nie do opisania. Fajnie się na nim śpi, i kręgosłup w końcu ma wygodne podparcie. Według mnie warto inwestować w jakość i wygodę, bo tylko możemy na tym zyskać.
Wąsacz

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Wąsacz »

Też słyszałem, że geltexy są świetne. Dopiero rozgladamy się z żoną za materacami, bo wymiana czeka nas po wakacjach, po remoncie. Póki co mamy już kilka typów do sypialni, m.in. geltexa. A ostatecznie i tak zobaczymy na czym będziemy spać za pół roku :lol:
Łucją

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Łucją »

Pianka geltex to naprawdę super sprawa, mam tą piankę połączoną ze sprężynami w modelu Quantum moon. Materac sprawdza się doskonale. Sprężyny to tradycyjny materiał, są jednak bardzo ciche. A geltex to pianka z dodatkiem żelu co daje mega mega komfort. I jeszcze jedna super sprawa - zdejmowany pokrowiec który można łatwo wyprać.
Kaśka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Kaśka »

Porządny materac to faktycznie podstawa. U mnie mąż dodatkowo ma problemy z kręgosłupem więc tym bardziej nie mogliśmy sobie pozwolić na "byle co". Od jakiegoś czasu użytkujemy materac z sovea i jesteśmy z niego zadowoleni. Bardzo wygodny, termoelastyczny, idealnie dopasowuje się do sylwetki i zapewnia dobre podparcie.
Mrówka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Mrówka »

My z meżulkiem też od niedawna śpimy na materacu z pianką geltex. Dużo czytaliśmy opinii w necie na temat różnych materacy, ale ostatecznie kupiliśmy model Geltex . Nie ukrywam, że łatwo nie bylo zdecydowac się na konkretny model, ale ostatecznie skorzystaliśmy z pomocy konsultantki na czacie Sembelli i dzięki temu łatwiej moglismy podjąć decyzję o zakupie tego właśnie materaca
Miśka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Miśka »

Geltex to klasa sama w sobie. Najlepszy materac jaki miałam. Wybraliśmy z mężem model quantum sun, wybraliśmy się do salonu z zamiarem zakupu materaca sprężynowego. Po przetestowaniu paru modeli wybraliśmy jednak piankowego z pianką żelową. Super sprawa to też zdejmowany pokrowiec. Łatwo go wyprać i materac ciągle jest jak nowy.
Marcyśka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Marcyśka »

My zdecydowaliśmy się na materac z sovea, termoelastyczny, bardzo wygodny. Nic sie nie odgniata, zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. W końcu mogę powiedzieć, że wysypiam się jak człowiek i rano wstaję bez bólu pleców. Solidnie i estetycznie wykonany.
Koleżanka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Koleżanka »

Dla mnie przy zakupie materaca najgorsze było to, że nie wiedziałam jaki chcę materac. Czy sprężynowy czy piankowy? Asortyment i wybór na rynku jest tak duży, że mała głowa. Ostatecznie zdałam się na pomoc sprzedawców w tym temacie, odwiedziłam kilka salonów z materacami, dodatkowo podotykałam, poleżałam i się zdecydowałam na materac hybrydowy Comfeel. Mam go już od przeszlo pół roku i mogę powiedzieć, że jakość i komfort snu jest nie do opisania.
Walduś

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Walduś »

A ja materaca jeszcze nie wymieniłem, bo z kasą trochę u mnie krucho. Ale mam na szczęście siostrzenice, która zna się na rzeczy i na początek kazała mi zmienić poduszkę na nową. Namowila mnie na poduszkę z pianką termoelastyczna sensipur. Posłuchałem, kupiłem i rzeczywiście czuje różnice. Jak kolwiek bym na niej nie leżał jest dużo wygodniej niż na poduszce z pierza.
Perełka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Perełka »

Wygoda jest najwazniejsza. Materac kupuje się na dłużej niż na sezon i trzeba dobrze dobrać go pod siebie i musi być przede wszystkim wygodny dla nas. Dla mnie najfajniejszym materacem na jakim miałam okazję leżeć okazał się materac lateksowy HetmanAqua. Jest fajnie elastyczny i śpi się super. I ważne jest to, że jest z dobrych jakościowo materiałów i mam nadzieję, że wytrzyma bardzo dlugo bo wygląda solidnie.

logilink ns0046
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: lidia »

A wiecie, że wysokość materaca ma znaczenie? Ja nie wiedziałam, ale zanim kupiłam materac, to się doedukowałam :). Pomógł mi w tym ten artykuł: https://www.numo.pl/artykul/wysokosc-ma ... szy-123992 . Plus w ich bazie , poprzez dostępną wyszukiwarkę https://www.numo.pl/ znalazłam tam sklepy, które oferują materace w mojej okolicy, super sprawa, polecam :).

ariston nuos primo
Śnieżka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Śnieżka »

Każdy wie, że odpowiedni materac to gwarancja dobrego i zdrowego snu. A to przekłada się na nasze samopoczucie w ciągu dnia oraz wydajność w pracy. A poszukiwania dobrego materaca warto zacząć od sklepu https://selene.pl/sklepy-selene-materace-gdansk,58 .
Jadźka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Jadźka »

Jak dla mnie najlepsze są te z pianki termoelastycznej. Wcześniej miałam inny i teraz dopiero, po zmianie, czuję różnicę w komforcie snu. Ten dobrze układa się do ciała, przepuszcza powietrze i jest antyalergiczny- co akurat dla mnie było wymogiem. Zamówiłam taki z sovea i jestem z niego bardzo zadowolona.
Gągol

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Gągol »

Widzę, że powoli wszyscy wymieniają materace na takie z pianką termoelastyczną. Mi też taki doradzono z tym że ja mam materac z Sembelli. Mogę na pewno powiedzieć, że jest nieporównywalnie lepszy niż materac sprężynowy, na którym miałam okazję spać przez ostatnich kilka lat. Pianka termoelastyczna jest bardzo wygodna i fajnie uklada się na niej kręgosłup, który jest mniej obciążony podczas snu.
Olaś

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Olaś »

Przyszłość materacy to zdecydowanie pianki a nie sprężyny. W jednym z salonów w Krakowie polecono nam właśnie piankę geltex z sembelli. Opinia po roku, jest jak najbardziej pozytywna. Super materac i super pianka. Za kilka miesięcy będziemy wymieniać materac dla dziecka i na 100% będzie to też Sembella.
Ańdzia

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Ańdzia »

Jadźka pisze: ↑09 maja 2021, 12:45 Jak dla mnie najlepsze są te z pianki termoelastycznej. Wcześniej miałam inny i teraz dopiero, po zmianie, czuję różnicę w komforcie snu. Ten dobrze układa się do ciała, przepuszcza powietrze i jest antyalergiczny- co akurat dla mnie było wymogiem. Zamówiłam taki z sovea i jestem z niego bardzo zadowolona.
I tu się zgodzę! Też swój materac zamawiałam z sovea i śpi się na nim na prawdę rewelacyjnie. Jest bardzo wygodny, przepuszcza powietrze i fajnie układa się pod ciałem.
Miśka

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: Miśka »

Ańdzia pisze: ↑08 cze 2021, 18:10
Jadźka pisze: ↑09 maja 2021, 12:45 Jak dla mnie najlepsze są te z pianki termoelastycznej. Wcześniej miałam inny i teraz dopiero, po zmianie, czuję różnicę w komforcie snu. Ten dobrze układa się do ciała, przepuszcza powietrze i jest antyalergiczny- co akurat dla mnie było wymogiem. Zamówiłam taki z sovea i jestem z niego bardzo zadowolona.
I tu się zgodzę! Też swój materac zamawiałam z sovea i śpi się na nim na prawdę rewelacyjnie. Jest bardzo wygodny, przepuszcza powietrze i fajnie układa się pod ciałem.
Ja własnie jestem na kupnie materaca i tak się rozglądam. Dużo dobrego słyszałam właśnie o tych materacach z sovea i chyba się na niego skuszę. A jak to jest z ta możliwością testowania, faktycznie mam na to aż 60 dni?
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Wybór materaca do łóżka

Post autor: alutka90 »

Witam,co sądzicie o kupowaniu materaca przez Internet? Zalezy mi na doborze materaca,ktory bedzie natyalergiczny. Co sądzicie o tym https://citymeble.com/gdansk/top-materace,114,pl.html ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami,co sądzicie? Będę wdzieczna za wasze zdanie.
ODPOWIEDZ