Strona 1 z 1

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 27 mar 2020, 23:16
autor: Klara27
Dobrze, że planujesz zrobić zestawienie ofert zanim podejmiesz decyzję. My większość wyposażenia do restauracji zakupiliśmy w sklepie Gastro Planeta. Mają konkurencyjne ceny, a przy tym sprzęt jest dobry jakościowo i wydajny. Jeśli chodzi o zmywanie, to mamy uniwersalną zmywarkę Stalgast z wyparzaniem. Niedawno zamawialiśmy również stoły cateringowe https://gastroplaneta.pl/pl/c/Stoly-cateringowe/147 na okazjonalne imprezy na świeżym powietrzu, które zamierzamy organizować. Także sklep jest godny polecenia.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 06 sie 2020, 4:02
autor: welonka28
Wiele osób najbardziej skupia się na wystroju sali dla gości. Nie przeczę, że to również jest ważne. Jednak moim zdaniem najistotniejsze są sprzęty gastronomiczne. Sprawdź ofertę sklepu Magnum Pro https://galeriagastro.pl/. Posiadają wyposażenie restauracji na każdą kieszeń. Zamówienia można składać online.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 06 sie 2020, 13:37
autor: walizeczka
Szeroki zakres sprzętu włoskich producentów do gastronomii mają w firmie https://mk-komi.pl/ z którą współpracowałam w zakresie dostarczenia chłodni, regałów i witryn przed otwarciem nowej lodziarni.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 28 paź 2020, 2:48
autor: Marika Ł
Rozważałaś może zamówienie sprzętów oraz mebli online? Warto się zdecydować, bo ceny w takich sklepach są o wiele korzystniejsze niż w stacjonarnych. Niedawno kupowaliśmy urządzenia barmańskie w Magnum Pro https://magnum-pro.pl/pl/urzadzenia-barmanskie. Szkoda, że nie wiedziałam o istnieniu tego sklepu jak otwierałam restaurację.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 23 kwie 2021, 11:28
autor: łoś
Witam mam pytanie jaką polecicie zmywarkę do restauracji na 60-100mijesc (w zimę 60 a w lecie 100). Obecnie nie posiadam żadnej i gdy organizuje imprezy muszę mieć osobę ciągle na zmywaku sądzę że zmywarka z wyparzaniem była by dobrym rozwiązaniem :)tylko nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Czekam na wasze propozycję cena w miarę rozsądna żeby była :)

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 27 kwie 2021, 12:10
autor: łopata
łoś pisze: ↑23 kwie 2021, 11:28 Witam mam pytanie jaką polecicie zmywarkę do restauracji na 60-100mijesc (w zimę 60 a w lecie 100). Obecnie nie posiadam żadnej i gdy organizuje imprezy muszę mieć osobę ciągle na zmywaku sądzę że zmywarka z wyparzaniem była by dobrym rozwiązaniem :)tylko nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Czekam na wasze propozycję cena w miarę rozsądna żeby była :)
@łoś, ja myślę, że powinieneś postawić na markę znaną i cenioną – Winterhalter to pierwszoligowy producent zmywarek przemysłowych. Na pewno kojarzysz, bo kto by nie znał tej firmy. Dużo restauratorów używa i poleca. Z kapturowych modeli coś Ci dobiorą. W każdym razie nie oszczędzaj, wybierz jakość.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 27 lut 2022, 21:11
autor: ReksDDD
Widzę, że wyżej już wspominaliście o marce Winterhalter, nie ma lepszych zmywarek gastronomicznych na rynku. To taki mercedes wśród zmywarek. Ich sprzęt nie jest tani, ale jest bezkonkurencyjny - niezawodny, dokładny w czyszczeniu naczyń i wydajny/ekonomiczny. Awaryjność innych marek jest zdecydowanie wyższa, a wiecie co się dzieje na kuchni jak siądzie zmywarka? Jest apokalipsa. Jeśli chcecie żeby Wasz biznes pracował bez awarii to trzeba stawiać na porządne sprzęty, innej opcji nie ma. Oszczędności tutaj nie wchodzą w grę.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 19 kwie 2022, 8:20
autor: kitaros
Winterhalter - tylko i wyłącznie. To już sprzęt z górnej półki jakościowej. Jeśli chcesz mieć spokój z tym tematem w działalności, to powinieneś postawić nie tylko na sprzęt gastronomiczny, ale też taki z górnej półki jakościowej. Różnie pomiędzy tymi rozwiązaniami są na serio kolosalne. Wystarczy powiedzieć, że przed zmywarką Winterhalter, która zresztą była sprzętem już używanym, wziętym w wynajem długoterminowy, mieliśmy inny, który potrafił paść kilka razy w miesiącu, a i tak nie doprowadzał do czystości naczyń. Nie nadawał się do intensywnej eksploatacji. Winterhalter to pod tym względem całkiem inna półka.

Re: Zmywarki gastronomiczne do restauracji?

: 27 lip 2022, 14:40
autor: lami939
Widzę właśnie, że bardzo dużo piszecie tutaj o zmywarkach Winterhalter, więc wydaje mi się, że jak najbardziej będzie to dobra propozycja. Sama bardzo chętnie rozejrzę się na tym. Warto też wspomnieć, że zmywarki tej firmy dostępne są u różnych dystrybutorów. Mnie zainteresowała strona WynajmijZmywarke. Mają stronę internetową, na której bezpośrednio właśnie taką ofertę możecie sobie sprawdzić. Skorzystajcie, sprawdźcie i rozejrzyjcie się za propozycjami. Ja właśnie tam czegoś odpowiedniego dla siebie poszukuję.