Sklep z artykułami elektrycznymi

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
natan1972
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 3:44

Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: natan1972 »

Cześć wszystkim. Szukam sklepu, w którym mogę kupić artykuły elektryczne takie jak przedłużacze, szczególnie zależy mi na bębnowych przedłużaczach/ Podpowiedzcie, gdzie szukać?
Awatar użytkownika
Hestia
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2020, 12:15

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: Hestia »

Sprawdzałeś na chle-mar.pl? Mój mąż robił tam zakupy, kiedy staliśmy w obliczu remontu i znalazł w tym sklepie większość potrzebnych narzędzi i artykułów. Mają szeroki asortyment produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Masz wszystko w jednym miejscu dosłownie jak na tacy :)
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: frea »

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Sosnowca, które rozglądają się za sprawdzoną hurtownia budowlaną oferującą artykuły elektryczne polecam zajrzeć na stronę http://narmal.pl/ Firma ta ma szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Warto się do nich wybrać.
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: Klara27 »

natan1972 pisze: ↑09 maja 2020, 0:28 Cześć wszystkim. Szukam sklepu, w którym mogę kupić artykuły elektryczne takie jak przedłużacze, szczególnie zależy mi na bębnowych przedłużaczach/ Podpowiedzcie, gdzie szukać?
Mój mąż również miał wielkie ambicje. Mnie trochę przerażały jego pomysły. Na szczęście po kilku dniach stwierdził, że to nie dla niego. Zaczęliśmy szukać fachowca, który wykonałby przyłącza elektryczne wrocław i udało się dość szybko. Firma https://elektryk24wroclaw.pl/przylacza-elektryczne/ miała akurat wolny termin. Wszystkie potrzebne rzeczy kupowali sami, więc nie musieliśmy się tym zajmować.
ODPOWIEDZ