jak przeżyć okres?

Awatar użytkownika
broddy
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:44

jak przeżyć okres?

Post autor: broddy »

Dziewczyny co wam pomaga? Pomysły mi sie kończą jak przetrwać te kilka dni?
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: jak przeżyć okres?

Post autor: leah »

zawsze mam zapas czekolady i lodów na te trudne dni :) lepiej mieć w pogotowiu,a ze środków przeciwbólowych vemonis femi, działa też rozkurczowo, więc nie musze kilku środków brać żeby przeszło, na pewno w swojje aptece je dostaniesz
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: jak przeżyć okres?

Post autor: kostka9 »

Dla mnie okres to co miesiąc był trudny czas. Już kilka dni przed zaczynałam odczuwać dolegliwości z nim związane. Czasem to nawet trudno było mi wytrzymać w pracy. Dlatego po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na antykoncepcję. Na początek miałam tabletki belara przepisane, a że dobrze mój organizm je znosi i zniknął pms to cały czas je stosuję.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: jak przeżyć okres?

Post autor: lanza »

Tak, ale takie lekceważenie objawów bywa niebezpieczne, a co jeśli to endometrioza?? Ja tak robiłam a teraz mam problem bo choroba jest już mocno zaawansowana i czeka mnie skomplikowany zabieg w szpitalu medicover z użyciem plazmy argonowej
żelusia

Re: jak przeżyć okres?

Post autor: żelusia »

Bolesny okres moze byc spowodowany zaburzenia gospodarki hormonalnej, powinnas zaczac od badan i dopiero potem zastanowic sie czy chcesz brac np antykoncepcje na wyregulowanie tej hormonowej burzy czy cos innego. ja nie chcialam antykoncepcji i bralam ovarin, wszystko sie unormowalo
ODPOWIEDZ