Strona 1 z 1

Skuteczna wentylacja w domu

: 27 sty 2021, 15:35
autor: Ota-79
Cześć! Doszłam do wniosku, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobra wentylacja w domu. Ja jestem alergikiem, więc siłą rzeczy bardziej się na tym skupiam. Coraz powszechniejszym elementem pomieszczeń jest też klimatyzacja domowa i sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jej montażem. Powiedzcie mi, jak wam się sprawuje taka instalacja i czy faktycznie opłaca się w nią inwestować?

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 11 lut 2021, 0:21
autor: łolpatrol
Wentylacja i to w najwyższej jakości jest konieczna. Długo rozglądałem się za właściwą jakością, no ale się udało. W końcu zdecydowałem się na wybór tego, co w zanadrzu posiadali RB TECH https://www.rbtech.com.pl/oferta . Mój znajomy z kolei ozdobił swój zakład w rozwiązania z zakresu chlodnictwa, takze z ich oferty!

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 23 lut 2021, 10:24
autor: flora
Naszą wentylacją zajęło się centrum wentylacyjnym Aero-Serwice INC https://www.aeroserwice.pl/oferta/wentylacja z Częstochowy. Ich oferta jest całkowicie kompleksowa, zajmują się dosłownie wszystkim, w tym produkcją, sprzedażą i montażem elementów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacyjnej. Ich produkty są najwyższej jakości, pracowali terminowo, porządnie, są rzetelni. Całość wyszła w korzystnej cenie, a wentylacja działa bez najmniejszego problemu, polecam.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 25 lut 2021, 17:39
autor: waina
Wiem, o czym mówicie. My mieliśmy beznadziejną klimatyzacje, robiły nam się nawet zacieki na ścianach. Nowy sprzęt kupiliśmy w firmie Hurt Klima https://klimatyzatory.sosnowiec.pl/uslu ... 36_44.html z Sosnowca. To rzetelna firma, mają kompleksową ofertę, od lat świadczą wysokiej jakości usługi wentylacyjne oraz klimatyzacyjne, dobrali nam odpowiednie urządzenia, sami zajęli się także profesjonalnym ich montażem. Całość wyszła w atrakcyjnej cenie, polecam.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 26 lut 2021, 9:24
autor: feliz
My mamy klimatyzację, która posiada filtry, zatem filtruje nasze powietrze oraz dostosowuje temperaturę :). Skorzystaliśmy z usług firmy ASCOKLIMA https://www.ascoklima.pl/klimatyzacja.html z Warszawy, oni zajęli się montażem instalacji, spisali się naprawdę dobrze. Mają w swojej ofercie wysokiej jakości urządzenia, montaż poszedł im sprawnie, wszystko działa jak należy. Całość wyszła w korzystanej cenie, polecam.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 18 kwie 2021, 23:15
autor: Michaś88
Jeśli chcesz zadbać o odpowiednią wentylację w swoim domu, to na pewno warto zadbać też o dobre powietrze, a jeśli nie w całym domu, to chociaż w pokoju dziecka. Dlatego polecam zajrzeć na https://zdrovi.pl/oczyszczacz-powietrza ... aki-kupic/, żeby poczytać jaki wybrać najlepiej.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 03 maja 2021, 9:42
autor: Tapiekna
Zróbcie tak jak ja, postawcie na wentylacje mechaniczną. Jest to jedna z lepszych decyzji przy budowie domu, wahałam się co do tego, no ale ostatecznie wybrałam taką opcję. Znalazłam tak firmę Erco Łódź, którzy wszystkim już świetnie się zajęli. Cenowo wyszło to bardzo dobrze, wysłałam zapytania ofertowe do wielu firm, współpraca też całkiem przyjemnie się układała, więc w tej kwestii jak najbardziej możecie do nich się udać.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 24 sie 2021, 21:23
autor: Walkowa
A jakiem marki wentylatory kanałowe macie w Waszych domach? Ja ostatnio natknęłam się na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/56-wentylatory-kanalowe-harmann na takie wentylatory marki Harmann. Czy ktoś z Was z takich właśnie korzysta? I jak wrażenia? Jesteście z nich zadowoleni?

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 22 wrz 2021, 14:04
autor: Marioń
W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości narzędzi oraz akcesoriów potrzebnych o budowy i remontu domu to polecam sprawdzić hurtownię narzędzi i producenta Chle-Mar gdzie m.in kupowaliśmy kominki, kratki i rury wentylacyjne https://chle-mar.pl/ Bardzo dobra jakość, świetna obsługa, ale i terminowe realizacje, wiec prace na budowie zawsze idą sprawnie :)

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 01 paź 2021, 8:31
autor: ciechań
Pomimo bardzo wielu zalet wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna ma jeden znaczący minus, którym jest rozbudowana sieć kanałów wentylacyjnych. weźcie to pod uwagę na etapie projektowania budynku a dzięki pomocy http://systemy-rekuperacji.pl postaw na prawidłowe wykonanie wentylacji w budynku.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 23 paź 2021, 15:17
autor: mórtynek
Taka wentylacja na dobre zagościła i u nas. Zrealizowana przez https://demar.pl/wentylacja, służy nam zgodnie z oczekiwaniami. Może i Ty znajdziesz w tym coś dla siebie? Nasze pomieszczenia faktyczne mocno zyskały na tej inwestycji. W dodatku w ofercie dysponują także rozwiązaniami z zakresu rekuperacji.

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 28 gru 2021, 22:07
autor: Tłyrski P
W domu ma być zapewniona przede wszystkim odpowiednia wentylacja pomieszczeń, a więc montaż wentylacji odgrywa po prostu bardzo ważną rolę. Ja polecam od montażu firmę https://hvacengineering.pl/produkty/dla ... entylacja/, bardzo dobra jakość usług, kompleksowa, wszystko jest zaprojektowane oraz wykonane po prostu zgodnie ze wszystkimi standardami i będzie działać, jak należy. Jakość przede wszystkim, a ona się przekłada na maksymalny komfort użytkowania domu

Re: Skuteczna wentylacja w domu

: 10 maja 2022, 12:47
autor: garaż18
Za sprawą Wentrik z Warszawy oraz ich oferty, możliwe okazało się wdrożenie wentylacji w domu. Jej wykonanie powierzyliśmy specjalistom , czego efektem była wentylacja mechaniczna, która wymusiła obieg powietrza za pomocą zainstalowanych wentylatorów. Daje to możliwość bardziej efektywnego działania niż tradycyjne rozwiązania wentylacji grawitacyjnej, która zawodzi szczególnie przy wysokich i niskich temperaturach. Warunki w pomieszczeniu znacznie się poprawiły, co było naszym celem w tym wypadku!