albumy na zdjecia

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 30
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:45

albumy na zdjecia

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

gdzie trzymacie zdjecia w domu?
Awatar użytkownika
OlaNowa
Posty: 30
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:55

Re: albumy na zdjecia

Post autor: OlaNowa »

Hej,

Ja wszystko mam w albumach na zdjęcia. Nawet na dzień nauczyciela album się przydał, poniewaz dzieciaki daly tam swoje zdjecia + zyczenia.
mysle,ze takie rzeczy sa bardzo fajna pamiatka.
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:23

Re: albumy na zdjecia

Post autor: motylek »

Mi bardzo podobają się foto kalendarze! Ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na temat motywów w foto kalendarzach - https://www.placpigal.pl/blog/jakie-mot ... endarzach/ Mam zamiar je wykorzystać :) Chcę stworzyć dla siebie duży kalendarz na nowy rok. Do tej pory kupowałam gotowce, ale chcę to zmienić ;) A wy jakie macie kalendarze?
Awatar użytkownika
Zołza
Posty: 52
Rejestracja: 06 lut 2020, 12:26

Re: albumy na zdjecia

Post autor: Zołza »

Ja swoje zdjęcia na razie trzymam w galerii w telefonie. Gdy będzie potrzeba, to w każdej chwili też mogę je wydrukować. Zastanawiałam się niedawno, w jaki sposób mogłabym upiększyć fotki, które robię i znajomy mi podpowiedział, żebym zainstalowała sobie jakąś ciekawą apkę. Dość popularna ostatnio jest Instafota i jej presety edytują zdjęcia za jednym kliknięciem. A jakie ciekawe dają efekty. Chyba sobie ściągnę tą aplikację.
ODPOWIEDZ