garnki - jakie wybrać ?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
renuwa
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:26

garnki - jakie wybrać ?

Post autor: renuwa »

Witajcie :) Mam zamiar kupić komplet garnków. Odwiedzam sklepy, przeglądam stronki w internecie - od tego wszystkiego mam już niezły mętlik w głowie....jest taki wybór a ja nie wiem na co się zdecydować :( Jakie garnki Waszym zdaniem są najlepsze? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Z jakich garnków Wy korzystacie i czy jesteście zadowolone?
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: szygi »

chętnie przycupne na chwilkę bo też się rozglądam za garnkami - to ma być prezent ślubny dla siostry dlatego zależy mi na świetnej jakości.
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: monija »

Ja mam kilka sztuk garnków i 1 patelnię z firmy Valdinox . Postawiłam na linię Expert przede wszystkim dlatego, ze można je używać także w piekarniku. Wybór jest mega duży a ceny zróżnicowane więc na pewno uda się skompletować jakiś ciekawy zestaw :)
Awatar użytkownika
bitner
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:00

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: bitner »

Jeżeli chcesz mieć bardzo dobrej jakości Zestawy garnków i patelni to popytaj wśród znajomych, oni na pewno doradzą Tobie jakie są najlepsze. Poza tym w internecie znajdziesz mnóstwo bardzo fajnych zestawów i to w nawet przestępnych cenach. W każdym razie ja właśnie przez internet zamawiałam i jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
renuwa
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:26

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: renuwa »

monija pisze: ↑08 lis 2019, 11:21 Ja mam kilka sztuk garnków i 1 patelnię z firmy Valdinox . Postawiłam na linię Expert przede wszystkim dlatego, ze można je używać także w piekarniku. Wybór jest mega duży a ceny zróżnicowane więc na pewno uda się skompletować jakiś ciekawy zestaw :)
oo dziękuje za informacje i namiar. Pierwszy raz słysze o tej marce więc chetnie dowiem się czegoś wiecej :) czy to są garnki emaliowane, żeliwne czy jeszcze jakieś inne ? nadają się na kuchnię indukcyjną ? gdzie można je kupić ?
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: monija »

renuwa pisze: ↑08 lis 2019, 15:15
monija pisze: ↑08 lis 2019, 11:21 Ja mam kilka sztuk garnków i 1 patelnię z firmy Valdinox . Postawiłam na linię Expert przede wszystkim dlatego, ze można je używać także w piekarniku. Wybór jest mega duży a ceny zróżnicowane więc na pewno uda się skompletować jakiś ciekawy zestaw :)
oo dziękuje za informacje i namiar. Pierwszy raz słysze o tej marce więc chetnie dowiem się czegoś wiecej :) czy to są garnki emaliowane, żeliwne czy jeszcze jakieś inne ? nadają się na kuchnię indukcyjną ? gdzie można je kupić ?
ich produkty są wykonane z dobrego gatunkowo aluminium , masywne i ciężkie ale dzięki dobrze wyprofilowanym rączkom ( które się nie nagrzewają) ich przenoszenie nie stanowi żadnego problemu. Spokojnie nadadzą się na płytę indukcyjną, sama też taką mam :) Mozna je kupić w wielu miejscach np na allegro ale też stacjonarnie w Selgrosie czy w Mrówce.Jeśli zależy Ci na jakości a przy tym rozsądnych cenach to Valdinox będzie idealny :)
Awatar użytkownika
mikolajka
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:51

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: mikolajka »

tez mam valdinoxa, seria expert. bardzo praktyczny sprzęt. możesz tez go używać do zapiekania w piekarniku. rączki się nie nagrzewają, dobrze trzyma ciepło, dla mnie rewelacja.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: Kaja »

Nie znam się na garnkach, ale może warto byłoby poczytać o nich w sieci? Tutaj chociażby został poruszony ten temat: http://warsztatkubusia.pl/jakie-garnki- ... m-gotowac/ i można się dowiedzieć, czym kierować się przy tym wyborze i jakie typy garnków się sprawdzą.
Awatar użytkownika
forburtas
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2020, 22:08

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: forburtas »

Najlepiej wybierzcie takie garnki, w których będzie wam się dobrze gotowało


________________________
detektyw Katowice
Awatar użytkownika
nakos
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:28

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: nakos »

jak dla mnie to firma gerlach jest jedną z najlepszych na rynku i mam z niej mnóstwo różnych garnków oraz noże itd. Sprawdź sobie jakie mają fajne zestawy mniejsze lub większe https://naczynia.olkusz.pl/garnki/garnki-gerlach - garnki naprawdę porządnie wykonane i w dobrych cenach. jeśli brać to tylko te - będziesz miała na lata.
Awatar użytkownika
Optymistka
Posty: 23
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:23

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: Optymistka »

Cześć :) ja mam garnki na indukcję wykonane z marmuru: https://europ24.pl/garnki-na-indukcje. Kupowałam w zestawie, a nie na sztuki, bo wychodzi taniej. Jestem z nich mega zadowolona, marmur lepiej się czyści i odtłuszcza niż stal. Poza tym są ciężkie i masywne - porządnie wykonane. Nie widac na nich na spodzie spalenizny aż tak :lol: idealne dla każdej pani domu :lol:
margiel
Posty: 92
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: margiel »

Polecam kupienie garnków stalowych ale koniecznie z grubym dnem. Gotuje się na nich o wiele wygodniej niz na tych z cienkim dnem. Długo trzymają ciepło więc można wcześniej wyłączyć gotowanie a ciepło które długo utrzymuje temp sprawi, że jedzenie zostanie ugotowane. Polecam równiez koniecznie zwrócić uwagę na to aby garnki były dopasowane na indukcję... Niektóre garnki nie nadają się na indukcje oraz szkoda abyście mieli przykrą niespodziankę jak wrócicie do domu z kompletem, a ten nie bedzie się nadawał do gotowania.

Obecnie bardzo dobra promocja na zakup garnków jest również w sklepie Netto: można zbierać naklejki oraz tym samym dostać za nie garnki od Masterchef, które są naprawdę dobrej jakości.
Obrazek
aburbars66

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: aburbars66 »

Według mnie to bez różnicy jakie się wybierze garnki


_______________________
parking lotnisko Balice
olenaą

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: olenaą »

Ja mysle ze od crockpot :) To jest wolnowar - Garnek jest bardzo solidnie wykonany. Nie jest trudny w obsłudze. Przegotowanie zupy to teraz przyjemność.
Żanetka

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: Żanetka »

Jak szukasz w Internecie to wejdź na https://yourhomestory.com.pl/kuchnia/gotowanie/garnki. W szczególności polecam garnki ze stali nierdzewnej. Nie da się ich zarysować i nie podlegają korozji. Charakteryzują się długą żywotnością. Mam dwa takie garnki z YHS od 3 lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Idealne do kuchni i do gotowania długodojrzewających dań. Sprawdź, jak dużo kolorów jest do wyboru. Czarne, srebrne czy zielone. Polecam te ostatnie. Zawsze to jakaś odmienność :)
Dagniś

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: Dagniś »

Promocja ciekawa, widzialam, ze sklep dosć często organizuje takie okazje. Mam jednak jeden komplet garnków stalowych z grubym dnem już od dobrych 7 lat. I pomimo,ze tanie nie były, to pozytywnie oceniam te inwestycję z uwagi na to, ze są wygodne oraz jednoczesnie wytrzymałe.

Jesli szukacie naczyń do zapiekania, polecam zerknąć sobie na ceramikę z Bolesławca na stronie https://andyceramika.pl/ - naczynia ręcznie malowane i przepięknie wyglądają przy serwisie potraw.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: Bodzio12 »

Bardzo fajną ofertę na różnego rodzaju naczynia, garnki patelnie i inne akcesoria kuchenne macie na stronie Przyprawniki sklep Te akcesoria kuchenne wykonane są z różnych materiałów, od drewna, szkła i stali po akryl. Zapoznajcie się koniecznie z cała tą szeroką ofertą tego sklepu.
Łucja

Re: garnki - jakie wybrać ?

Post autor: Łucja »

Przede wszystkim nie sugeruj się ceną. Nie zawsze droższe, oznacza lepsze. Swoją ostatnią patelnię kupiłam w sklepie YourHomeStory. Kosztowała mnie 150 złotych. Nieprzywierająca powłoka i wykonanie bardzo dobre. Na YHS znajdziesz także zestawy garnków za około 900 złotych, więc to dobra cena za taką ilość. Na rynku obecnie jest przesyt takich akcesoriów, wiec ciężko cokolwiek wybrać. Moim zdaniem garnki jest to zakup na lata, dlatego nie należy żałować pieniędzy, bo w ogólnym rozrachunku wyjdzie ci to na grosze ;)
ODPOWIEDZ