Producent materacy

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
Gloria-60
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 13:50

Producent materacy

Post autor: Gloria-60 »

Cześć. Słyszeliście może o producencie materacy Alvare? Szukam opinii na jego temat, jako że planuję zainwestować w nowy materac na konkretny wymiar łóżka. Co sądzicie o tej firmie?
Awatar użytkownika
Adriana91
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2020, 22:41

Re: Producent materacy

Post autor: Adriana91 »

Bardzo lubię Alvare i ich materace piankowe. Naprawdę dobrze mi się na nich śpi, są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Nie mam na co narzekać, bo nawet cena jest atrakcyjna i warto wydać te pieniądze. Polecam i jeszcze raz polecam :)
Kamiśka

Re: Producent materacy

Post autor: Kamiśka »

Ja mam akurat materac piankowy zakupiony na https://sypialniaplus.pl/. Mają teraz fajną promocję i wiele innych dodatków do łóżka. Ogólnie mam gigantycznie problemy z kręgosłupem i musiałam na prawdę zainwestować w materac. Ja nie słyszałam o Waszej firmie z propozycji, dziwne bo sporo rozmawiałam z ludzmi w sklepach, z doradcami.
łabądź

Re: Producent materacy

Post autor: łabądź »

ja od firmy fiki miki zamawialam materac ostatnio, dla syna wprawdzie w rozmiarze 160/80 , ale widzialam, ze maja tez pelnowymiarowe. No i naprawde jakosc super, dodatkowo pokrowce sa sciagane wiec mozna je bez problemu wrzucic do prania :)
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Producent materacy

Post autor: dekorator »

W przypadku samych producentów to ja niestety nie znam ich ale wiem jaki materac jest na pewno godny polecenia. Ja zdecydowałem się na zakup materaca do spania od https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania i jestem przekonany, że właśnie ten wybór był jak najbardziej właściwy.
ODPOWIEDZ