Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 69
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

Post autor: DamianOs »

My kupiliśmy do naszej kuchni właśnie hokery w stylu barowym, bo jednak do kuchni potrzebowaliśmy eleganckich i dobrze wykonanych krzeseł wyższych ze względu na wyspę kuchenną. Dlatego nasz ostateczny wybór padł na model SIREL w kolorze niebieskim, bo w podobnej kolorystyce jest również jest cała kuchnia. Jeśli nadal nic ciekawego nie znalazłeś, to zajrzyj do Edinos https://www.edinos.pl/hokery-retro bo jest tutaj w czym wybierać. Do tego ceny są ok, tak samo jak terminy realizacji zamówienia. Nie trzeba co chwilę dzwonić i się dowiadywać, jak niestety jest to w dużych sieciówkach.
Awatar użytkownika
mieszkaniowo
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2019, 16:15

Re: Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

Post autor: mieszkaniowo »

Sprawdź jakie masz wymiary mebli kuchennych, dopiero potem kupuj stołki barowe. Moim zdaniem fanie wyglądają, ale przy wysokich barkach i wysokich meblach. Nie każdej kuchni będzie dobrze z wysokimi stołkami. ;)
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 107
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

Post autor: Didi34 »

Według mnie to bardzo ciekawy pomysł, ale i praktyczny. U nas są właśnie takie krzesełka ala barowe i sprawdzają się świetnie przy wyspie kuchennej. Obecnie z kolei my poszukujemy do garażu stojaka na śmieci - https://nettrading.pl/stojaki-i-worki-na-smieci żeby móc je wygodnie segregować w większych ilościach. Widziałam podobne stojaki u siebie w pracy i świetnie zdają egzamin właśnie do celu segregacji.
ODPOWIEDZ