Z jakiego drewna robić schody

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Z jakiego drewna robić schody

Post autor: Erejka »

Od razu wiedziałam jakie schody będę u siebie robić, jednak gdy miałam wybrać rodzaj drewna to już był to większy problem. Co byście w tym temacie doradzili? Znalazłam już w firmie https://modrzew.pl/ spory wybór, ale nie wiem na co się zdecydować. Te muszą być solidne, a także elegancko się prezentować.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Z jakiego drewna robić schody

Post autor: Kaja »

Nie wiem, najlepiej drewna wysokiej jakości, które zostanie dodatkowo zabezpieczone.
Awatar użytkownika
bali29
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2020, 12:08

Re: Z jakiego drewna robić schody

Post autor: bali29 »

Jak dla mnie tylko drewno, pięknie wyglądają drewniane schody nigdy z mody nie wyjdą.

4techne.com- Schody dywanowe
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:03

Re: Z jakiego drewna robić schody

Post autor: maggie »

My mamy dębowe schody. Zrobił je mój mąż z moim tatą. Wyszły naprawdę świetnie. Teraz myślimy o oświtleniu stopni systemem ledowym z illuminations.pl. Ktoś z was ma tak oświetlone schody? Zależy nam na oświetleniu z czujnikiem ruchu, zeby można było swobodnie i bezpiecznie zejść po schodach w nocy.
Awatar użytkownika
forburtas
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2020, 22:08

Re: Z jakiego drewna robić schody

Post autor: forburtas »

Moim zdaniem najlepszym materiałem na zrobienie schodów jest dąb


______________________
detektyw Katowice
ODPOWIEDZ