intusgroup.pl

Awatar użytkownika
Gaja86
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2020, 5:45

intusgroup.pl

Post autor: Gaja86 »

Kupiliśmy z mężem wymarzone mieszkanko, które jest w stanie deweloperskim. Chcemy, by aranżacją mieszkania zajęli się projektanci wnętrz z Intus Group. Czy ktoś z Was współpracował może z nimi?
Awatar użytkownika
andrea-63
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:09

Re: intusgroup.pl

Post autor: andrea-63 »

Jeśli szukacie ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań to myślę, że nie mogliście trafić lepiej : ) Wyróżniają się kreatywnością, a przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdej realizacji. Dzięki nim na nowo pokochałam swoje stare mieszkanie : )
Awatar użytkownika
Ryksa
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2020, 9:07

Re: intusgroup.pl

Post autor: Ryksa »

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na podjęcie współpracy z Intus. Wykonali wspaniały projekt mieszkania, który spełniał wszystkie moje oczekiwania. Super robota, podczas której znaleźliśmy wspólnie nić porozumienia.
Awatar użytkownika
Roksana-88
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2019, 10:34

Re: intusgroup.pl

Post autor: Roksana-88 »

Najlepszą wizytówką pracy Intus Group są ich realizacje. Mają przepiękne projekty domów, jak i poszczególnych pomieszczeń, a współpraca z nimi to czysta przyjemność.
Bożenka

Re: intusgroup.pl

Post autor: Bożenka »

Przyznaję, że zastanawiałam się, czy jest mi potrzebny profesjonalny projekt wnętrza czy będę w stanie sama urządzić swoje cztery kąty. W tym momencie wiem, że jedną z najlepszych decyzji podczas tego remontu było właśnie nawiązanie współpracy z pracownią Intusgroup. Wszystkie moje prośby zostały uwzględnione, dom jest bardzo funkcjonalny i piękny. Dziękuję i polecam!
Dżeri

Re: intusgroup.pl

Post autor: Dżeri »

Tak! Zdecydowanie polecam współpracę z Intus Group. Projektowanie wnętrz nie ma dla nich tajemnic. Potrafią doradzić odpowiednie rozwiązanie, dzięki nim moje mieszkanie jest funkcjonalne i urządzone ze smakiem.
Awatar użytkownika
Andzelika78
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2020, 8:14

Re: intusgroup.pl

Post autor: Andzelika78 »

Bardzo zależało mi na unikatowej przestrzeni biurowej. W mojej pracy wiele spotkań z klientami odbywa się właśnie w biurze, dlatego zależało mi na miejscu, które będzie wystarczająco atrakcyjne i przyjazne klientom i moim pracownikom. Firma Intus zrealizowała wyjątkowy, nieszablonowy projekt wnętrza dzięki czemu to miejsce nabrało charakteru i unikatowego wyrazu. Polecam współpracę z Intus Group.
Prosiuń

Re: intusgroup.pl

Post autor: Prosiuń »

Polecam, jak najbardziej. Nie mam takiego zmysłu, nie do końca wiedziałam, jak urządzić moje mieszkanie. Nie mogłam sobie też wyobrazić na "suchych" projektach, na szczęście dostałam od nich coś takiego jak wizualizacja aranżacji wnętrza, co zupełnie rozjaśniło sytuację i sprawiło, że od razu zdecydowałam się na współpracę. Efekt na wielki plus.
Zojiaś

Re: intusgroup.pl

Post autor: Zojiaś »

Oczywiście, firma, pracowania Intus Group jest godna polecenia. Dla nich projektowanie wnętrz nie ma tajemnic, a każde życzenie klienta zostaje potraktowane serio - pomimo tego, że tak jak w moim przypadku było to ogromne wyzwanie. Poradzili sobie, ja jestem zachwycona.
Dłaga

Re: intusgroup.pl

Post autor: Dłaga »

Ja trafiłam do pracowni z polecenia znajomych, którzy mieli okazję korzystać z ich usług nieco wcześniej. Zresztą, miałam czarno na białym informację, jak pracują w Intus Group, widziałam, że robią nawet wizualizacje wnętrz dlatego im zaufałam. Polecam.
Jaśko

Re: intusgroup.pl

Post autor: Jaśko »

Naprawdę przez dłuższy czas zastanawiałam się, czy warto skorzystać z usług projektanta wnętrz, ale w końcu się zdecydowałam i naprawdę, uważam, że była to jedna z najlepszych decyzji w życiu. Ale warto tutaj dodać, że oni zajmują się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale w ich ofercie jest też projektowanie graficzne
Rułka

Re: intusgroup.pl

Post autor: Rułka »

Pod koniec zeszłego roku postanowiłam ruszyć z własną działalnością, ktoś z Was powie, że może to nie był najlepszy czas, bo pandemia, ale ja jestem zadowolona. Miałam problem z logo, bo miałam pomysł, ale niestety nie mam umiejętności i nie potrafiłam tego przelać na papier. Dzięki pomocy http://intusgroup.pl mam dokładnie takie logo, jakie sobie wymarzyłam. Są naprawdę profesjonalni.
Zoża

Re: intusgroup.pl

Post autor: Zoża »

Odziedziczyłam piękne, duże mieszkanie w kamienicy - po mojej prababci. Wiadomo, że od wielu lat tak naprawdę niewiele było tam zmieniane, żadnych większych remontów, inwestycji. Szukałam osoby, która pomoże mi to "ogarnąć" i okazało się, że projektant wnętrz z Intus Group jest naprawdę rewelacyjny! Polecam każdemu.
Fiłka

Re: intusgroup.pl

Post autor: Fiłka »

Super, że mamy w dzisiejszych czasach taką możliwość, żeby skorzystać z tego typu profesjonalnych usług, jak projektowanie wnętrz i to w naprawdę przystępnych cenach. Dziękuję za polecenie firmy Intus Group moim znajomym (u nich miałam też możliwość zobaczyć efekty ich pracy).
Ałgena

Re: intusgroup.pl

Post autor: Ałgena »

I ja też nie byłam początkowo przekonana, czy decydować się na projektanta wnętrz, czy może poradzę sobie jednak samodzielnie z urządzeniem naszego mieszkania. Koniec końców, bardzo się cieszę, że trafiłam do specjalistów z IntusGroup, oferują taką usługę jak wizualizacja aranżacji wnętrza co jest naprawdę pomocne.
April

Re: intusgroup.pl

Post autor: April »

Zdecydowanie polecam Wam ich usługi. Moim zdaniem architekt wnętrz potrafi profesjonalnym okiem spojrzeć na mieszkanie i zaproponować rozwiązania, na które sami pewnie byśmy nie wpadli. W moim przypadku tak było. Jestem ogromnie zadowolona z tego, jak moje mieszkanie zostało urządzone dzięki ich propozycjom.
ODPOWIEDZ