neo-art.pl opinie

Awatar użytkownika
adrian_85
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2019, 20:01

neo-art.pl opinie

Post autor: adrian_85 »

Trzy miesiące temu kupiłem dom w stanie deweloperskim - czyli do całkowitego urządzenia. Długo zastanawialiśmy się z żoną, jakie drzwi wybrać do pokoi. Zdecydowaliśmy, że lepiej zainwestować w drzwi lepszej jakości, które będą ładniej wyglądać przez dłuższy czas. Wybraliśmy drzwi i ościeżnice tej firmy http://neo-art.pl/. Bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo! Jestem ciekaw Waszych opinii, czy ktoś także korzystał z usług tych firmy?
Awatar użytkownika
serena24
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 12:32

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: serena24 »

Tak. Korzystałam i również mam o nich dobrą opinie. Dla mnie firma neo-art.pl przygotowywała drzwi na indywidualne zamówienie. Wszystko pierwsza klasa. A do tego świetny kontakt na każdym etapie inwestycji. Polecam.
Awatar użytkownika
ilona534
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 8:11

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ilona534 »

Jeśli weźmiesz pod uwagę jakość stolarki dostarczanej przez neo-art.pl i jej trwałość, to nie jestem pewna czy przepłacasz. Raczej kupujesz raz solidne. W mojej opinii na wykańczaniu domu nie ma co za bardzo oszczędzać, bo lubi się to szybko mścić.
Awatar użytkownika
marta431
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2019, 8:10

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: marta431 »

Mi osobiście bardzo podoba się stolarka od neo-art.pl. Uważam, że mają udane wzornictwo, a do tego wykonują wszystko bardzo starannie. Całość jest wykonana z solidnych materiałów, więc w mojej opinii posłuży wiele długich lat.
Awatar użytkownika
ada333
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 19:26

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: ada333 »

W neo-art.pl robiłam drzwi na zamówienie do salonu i już od samego początku byłam zadowolona ze współpracy. Kontakt z nimi jest szybki i zdecydowanie słuchają uwag klientów. Mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
oksana505
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 18:54

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: oksana505 »

Lubię co jakiś czas zmienić wystrój mojego mieszkania, dlatego całkiem niedawno postawiłam na nowe drzwi w salonie. Chciałam podwójne, więc poszukałam opinii o wykonawcach. Najlepszym wydał mi się neo-art.pl. Mogę powiedzieć z pełną świadomością, że ich drzwi przypadną do gustu każdemu.
Awatar użytkownika
marcela522
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 19:19

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: marcela522 »

Remontując mieszkanie, od początku wiedziałam, że drzwi zamówię u neo-art.pl. Mają świetne opinie, bo ich drzwi to są arcydzieła. Pięknie wyglądają w każdym pomieszczeniu.
Awatar użytkownika
malwina404
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:04

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: malwina404 »

Niedawno moi rodzice robili remont i powiększali salon. W związku z tym wybrali podwójne drzwi od neo-art.pl. Efekt jest niesamowity, dlatego mogę mieć wyłącznie dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
izolda667
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:06

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: izolda667 »

Jetem zachwycona ofertą neo-art.pl. Ich drzwi są boskie i w mojej opinii, upiększą każde wnętrze. Dlatego sama zamówiła już u nich podwójne drzwi i czekam teraz na montaż.
Awatar użytkownika
renuwa
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:26

Re: neo-art.pl opinie

Post autor: renuwa »

Zamawiałam kilka miesięcy temu z ich strony https://kris-drzwi.pl/, a konkretnie drzwi zewnętrzne do domu ocieplane R1. Czeka się na realizację zamówienia ok. 1,5 miesiąca, ale warto. Nie powinno się oszczędzać na drzwiach a te są nie tylko funkcjonalne ale i prezentują się super!
ODPOWIEDZ