Jaką aptekę polecacie?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Freja
Posty: 29
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:09

Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Freja »

Witam! Koniecznie musicie sprawdzić aptekę internetową https://www.apteka-leki.pl. Kupicie w niej najlepsze leki bez recepty, leki na alergię, maści na stawy i mięśnie, artykuły do czyszczenia nosa i uszu, kosmetyki naturalne takie jak: balsamy, olejki, maski, odżywki, szampony, kremy i sprawdźcie sami co jeszcze! Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tej aptece.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: diademe »

Jeżeli od dłuższego czasu odczuwacie ból w kolanach, to radzę wam udać się jak najszybciej do lekarza. Tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/blog/najcz ... anie/w-261 możecie znaleźć ciekawe artykuły na temat zdrowia ale także istnieje możliwość umówienia się na wizytę do lekarza.
Awatar użytkownika
Nielatający
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:34

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Nielatający »

Aptekę?
Eh, np na stawy, taki suplement jak Flexa Plus Optima to można dostać w internecie bez wychodzenia z domu, a przecież jak kupować przez aptekę to trzeba udać się na zewnątrz, do budynku apteki ;)
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Parebol »

Zazwyczaj kupuję leki w stacjonarnej aptece, ale jeśli chodzi o jakieś suplementy diety lub naturalne preparaty to szukam ich w internecie. Od kilku tygodni dokuczają mi stawy i nie chcę na razie iść do lekarza, bo może pomoże mi specyfik z tej strony https://top-supplemente.de/nivelisan-in ... schmerzen/ . Te plastry wyczaiła moja siostra i już ich używa. Twierdzi, że bardzo jej pomagają.
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Bilba »

Najczęściej kupuję w aptece DOZ, mają dobre ceny, jest na moim osiedlu i bez problemu można zrealizować e-receptę, co jest bardzo wygodne. A wiem, że nie wszystkie apteki mają już taką możliwość.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Andzia »

:)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2020, 12:53 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Santi
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:52

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Santi »

Zazwyczaj kupuję stacjonarnie, ale ostatnio zamówiłam środek odkażający octenisept przez internet z dostawą do apteki, bo cena była korzystniejsza. A to jest jeden z tych produktów, które muszą znajdować się w mojej apteczce.
Awatar użytkownika
Zołza
Posty: 52
Rejestracja: 06 lut 2020, 12:26

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Zołza »

Szukam jakiegoś dobrego leku naturalnego, który wspomagałby funkcjonowanie stawów. Nie mogę patrzeć, jak moja mama cierpi, a wiem, że takich produktów jest dużo w aptekach. Mam wprawdzie poleconą przez koleżankę maść Arthrolon http://stopstopnop.pl/arthrolon/ , o której jednak wcześniej nie słyszałam. Zawiera kolagen, wyciąg z kasztanowca oraz chlorowodorek potasu wspomagający odbudowę kości i stawów. Wydaje mi się, że powinna pomóc.
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: mali9021 »

Widzę, że poruszacie tutaj temat kolagenu i wydaje mi się, że O kolagenie przeczytasz na ktomalek.pl i wiem, że zawsze można tam znaleźć odpowiednie i bardzo potrzebne informacje. Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad suplementacją kolagenu, bo wiele dobrego o nim słyszałam. Z tego, co pamiętam, to moja znajoma zaczęła przyjmować, ale nie rozmawiałam z nią o tym, czy odczuwa jakąś różnicę.

eco flow system
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jaką aptekę polecacie?

Post autor: Kaja »

Żadną. Aptek jest tyle, że to tak jakby szukać najlepszego spożywczaka, gdy w każdym mieście jest ich co najmniej kilkadziesiąt.
ODPOWIEDZ