reklama

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
gość

reklama

Post autor: gość »

W jaki sposób reklamować się na facebooku, aby reklama przynosiła dostatecznie dobry efekt? Pytam w kontekście potencjalnych korzyści oraz zalet z tym związanych. Trzeba tutaj współpracować z agencją? Można np wszystko samemu ogarnąć, jak uważacie? A może macie namiary?
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: reklama

Post autor: kielonka »

Jeśli chodzi o reklamę na mediach społecznościowych to wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie pójście w influencera http://influencermarketing.com.pl/ . Jest to taka forma reklamy, gdzie jakaś znana osoba reklamuje nasze produkty czy usługi. Nie wiem czy słyszałaś o takich kampaniach, ale są one zdecydowanie najbardziej skuteczne. Wiem, bo sama korzystam z takich usług.
Ołka

Re: reklama

Post autor: Ołka »

Próbowałam już różnych form reklamy i wiadomo, wszystko zależy od tego, jaki rodzaj działalności się prowadzi. U nas od jakiegoś czasu bardzo dobre efekty przynosi współpraca, jaką nawiązaliśmy z firmą Morades https://morades.com oni zajmują się reklamą na samochodach. I szczerze powiem, że naprawdę widzę efekty tej współpracy.
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: reklama

Post autor: klocia »

Tak naprawdę to jest wiele sposobów na to żeby się w skuteczny sposób reklamować. Można to robić w sposób tradycyjny, poprzez najróżniejsze gadżety, ale też w bardziej nowoczesny sposób czyli reklamę internetową. Ja z tych wszystkich zdecydowałam się na tą ostatnią, co mnie jeszcze bardziej umocniło w mojej decyzji jak zobaczyłam efekty takich działań. Agencja http://123media.pl/ z którą rozpoczęłam współpracę bardzo się spisała.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: reklama

Post autor: Kaja »

Form reklamy jest naprawdę wiele, z pewnością trzeba byłoby się zastanowić nad tym, co sprawdzi się najlepiej i będzie odpowiednie dla naszej działalności. Oczywiście reklama też kosztuje, zwłaszcza jeżeli zleca się to odpowiednim specjalistom z tej dziedziny.
ODPOWIEDZ