związek

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
gość

związek

Post autor: gość »

W związku bywają różne problemy, najgorsze są te łóżkowe, niestety u mnie pojawiła sie ogromna wada po stosowaniu antykoncepcji - spadek libido. Postanowiłam działać i dokonałam zakupow na https://sexshop112.pl/ Kilka gadzetów znacznie poprawiło nasze życie erotyczne i teraz jest juz duzo lepiej. Zobaczymy jak bedzie dalej, ewetualnie zrezygnuje z tabletek antykoncepcyjnych.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 52
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: związek

Post autor: kielonka »

Widocznie miałaś źle dobraną antykoncepcję bo w moim przypadku akurat ona polepszyła moje życie łóżkowe. Przyjmuję tabletki vines i nie mam na co narzekać, libido w normie a nawet bym powiedziała że trochę się podniosło. A jeśli chodzi o gadżety to kilka ich też w swojej sypialni mamy :)
Śliwka

Re: związek

Post autor: Śliwka »

gość pisze: 30 maja 2021, 20:22 W związku bywają różne problemy, najgorsze są te łóżkowe, niestety u mnie pojawiła sie ogromna wada po stosowaniu antykoncepcji - spadek libido. Postanowiłam działać i dokonałam zakupow na https://sexshop112.pl/ Kilka gadzetów znacznie poprawiło nasze życie erotyczne i teraz jest juz duzo lepiej. Zobaczymy jak bedzie dalej, ewetualnie zrezygnuje z tabletek antykoncepcyjnych.
Gdyby przydarzyła wam się niechciana ciąża to warto wiedzieć, że w dalszym ciągu jest możliwość jej bezpiecznego i legalnego przerwania, na ten temat dużo informacji znajduje się na blogu klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ