Budowa i remont

Holistyczne podejście do kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy Plastmetix

• Zakładki: 57


Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która produkuje i dystrybuuje elementy kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, koniecznie sprawdź Plastmetix. Jest to polski zakład produkcyjny założony w 1990 roku i od tamtej pory świadczący usługi osobom prywatnym i firmom. W jego ofercie znajdziesz nie tylko produkty kanalizacyjne, ale także armaturę. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Klasyczne i nietypowe rozwiązania w kanalizacji

Polska firma Plastmetix z długą tradycyjną i bogatym doświadczeniem oferuje zarówno klasyczne, jak i nietypowe rozwiązania w kanalizacji. W jej asortymencie znajdziesz elementy do odprowadzania ścieków różnych rodzajów, w tym ogólnobytowych, sanitarnych, deszczowych, ogólnospławnych. Kompletne systemy przewodowe pozwolą Ci wykonać instalacje trwałe, długowieczne. Dodatkowo dzięki korzystaniu ze sprzętu jednego producenta masz gwarancję ścisłego dopasowania elementów i szczelności instalacji.

Elementy kanalizacji w ofercie Plastmetix

Podstawowymi elementami systemu kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej są rury, kolana i trójniki, redukcje, rewizje, korki, nasuwki, złączki, obejmy, zasuwy burzowe. Alternatywę elementów wykonanych z PVC stanowią produkty metalowe ocynkowane lub czarne. Warto jednak wiedzieć, że w ofercie polskiej firmy znajdziesz także urządzenia do wykończenia instalacji, np. filtry i zmiękczacze do wody, baterie do zlewu, umywalki i miski WC. Zamawiając wszystko w hurtowni Plastmetix, zapewnisz sobie wygodę, krótki czas pracy (budowy/remontu/renowacji), niski koszt zakupu, trwałość i estetykę instalacji kanalizacyjnej.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
29 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *