Różne

Idealne wnętrze na wesele

• Zakładki: 36


Jak zorganizować salę weselną?

Idealne wnętrze na wesele

Jak stworzyć idealne wnętrze na organizację przyjęć weselnych? Podpowiadamy o jakich elementach należy pamiętać, by przestrzeń w pełni odpowiadała potrzebom Waszych Klientów.

Przestrzeń otwarta, ale zagospodarowana to podstawa dobrej organizacji wesela

Pierwszym czynnikiem decydującym o rozplanowaniu przestrzeni jest liczba gości, jakich można przyjąć w wybranym obiekcie. Na każdej sali powinna znaleźć się wydzielona część jadalna, taneczna oraz miejsce dla orkiestry czy dj-a i na dodatkowe atrakcje typu słodki stół czy wiejski kącik. Nie upychajmy gości na siłę, ścisk i brak powietrza między wybranymi elementami, potrafią zepsuć każde przyjęcie. Pamiętajmy o pozostawieniu miejsca na przejście dla obsługi kelnerskiej. Goście podczas czekania na posiłek nie powinni być zmuszeni do przesuwania krzesełek i wciągania brzucha, by mógł przejść kelner z półmiskiem. Modne są dziś okrągłe stoły, przy których z łatwością można usadzić gości i które nie stwarzają tak dużych problemów z poruszaniem się wokół gości – jeśli więc masz taką możliwość organizacji sali, skorzystaj z niej. Wymagają one specjalnej aranżacji dekoracji ślubnych i skorzystania z nietypowych artykułów weselnych, ale są tego warte.

Oświetlenie sali weselnej

Niezwykle cenne jest nastrojowe oświetlenie, które nie tylko wprowadzi uczestników przyjęcia w określony nastrój, ale też pomoże nam zaznaczyć w odpowiedni sposób wybrane miejsca sali. Inny rodzaj światła warto zastosować w jadalni, a inny na parkiecie. W dobraniu najlepszego oświetlenia sali mogą pomóc Wam specjaliści od dekorowania światłem – mają w tym zakresie spore doświadczenie, z którego warto skorzystać. Za pomocą oświetlenia można w bardzo ciekawy sposób zaprezentować na przykład drogę do toalet. Poznajcie te nietypowe rozwiązania dekoracyjne, z pewnością się Wam spodobają.

Przestrzeń dookoła sali weselnej

Wejście do sali powinno być dopasowane do charakteru całego obiektu, spójne koncepcyjnie i zadbane. Jeśli masz możliwość zorganizowania ogrodu, w którym zmęczeni tańcem goście będą mogli odpocząć, to ją wykorzystaj i wyczaruj wspaniałe miejsce. Ogród to dodatek sali weselnej, który może mieć decydujący wpływ na wybranie właśnie Waszego miejsca jako sali weselnej.

Zadbaj o detale i stwórz wspaniałą ofertę weselną

Jeśli w odpowiedni sposób wykorzystasz swoją przestrzeń do stworzenia sali weselnej z niezbędnymi zakątkami i rozwiązaniami wygodnymi dla organizatorów przyjęć, z pewnością sala ta odwdzięczy Ci się pełnym obłożeniem i sporym zyskiem finansowym!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
30 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *