Kategoria

Jadalnia

Home » Jadalnia

10 artykułów
Aranżacja salonu za grosze
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak dobrać lampy do salonu? Porady

Salon to reprezentacyjne miejsce w każdym domu i mieszkaniu. Przyjmuje się tu gości, urządza przyjęcia. To także miejsce, gdzie wypoczywają domownicy. Lampa, żyrandol pełni bardzo ważną rolę w aranżacji tego pomieszczenia, stanowiąc jeden z dominujących elemen... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak wybrać stół do jadalni? Sprawdzone porady.

Wspólnie spędzone chwile niezwykle cementują rodzinę. Wbrew pozorom, właśnie teraz, gdy przez pandemię więcej czasu spędzamy w domu, powinniśmy o takie rodzinne chwile zadbać. Dlaczego? Teoretycznie jesteśmy w tym samym budynku, pracujemy i uczymy się zdalnie,... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jadalnia w stylu loft – najgorętszy trend 2021 roku!

W każdym domu i mieszkaniu powinno być miejsce, w którym w spokoju można zjeść posiłek. Niezależnie czy w pojedynkę, czy z rodziną lub z gronem przyjaciół, ważne, żeby była to odrębna przestrzeń – bez komputera, telewizora czy innych rozpraszających nas mediów... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak urządzić jadalnię by była stylowa i funkcjonalna?

W dzisiejszym świecie coraz trudniej o silne więzi rodzinne. Żyjemy w ciągłym biegu, szkoła, praca, obowiązki domowe – wszystko to sprawia, że często tylko mijamy się w domu. Żeby nie stracić kontaktu ze sobą i zadbać o silne więzi pomiędzy członkami najbliższ... Czytaj dalej »