Kategoria

Kuchnia

Home » Kuchnia

8 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak sprawdzić garnki na indukcję?

Kuchnie indukcyjne w ostatnich latach zdobywają coraz większą liczbę zwolenników. Ich największą zaletą jest z pewnością energooszczędność. Poza tym stanowią świetną alternatywę dla osób posiadających małe dzieci, ponieważ nie nagrzewają się tak, jak zwykłe ku... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Urządzamy kuchnię – co jest najważniejsze?

Kuchnia pełni niezwykle istotną funkcję w każdym domu, dlatego urządzając to pomieszczenie, warto dobrze zastanowić się nad wyborem poszczególnych elementów. Na co należy zwracać szczególną uwagę w tym procesie i co jest najważniejsze? Podpowiadamy! Dobry proj... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak ochronić blat kuchenny przed uszkodzeniem?

Nowa kuchnia sprawia ogromną radość i to nie tylko miłośnikom gotowania. Piękne nowe szafki, błyszcząca armatura, nowoczesne sprzęty i on – równy, elegancki blat, bez żadnej skazy i zarysowania. Czy możliwe jest, żeby blat pozostał, jak nowy przez długi czas? ... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Aranżacja mieszkania w stylu prowansalskim

Zarówno mieszkańcy wsi, jak i miast, mogą wprowadzić do swoich domów i mieszkań sielski klimat. Jedną z inspiracji może być Prowansja – popularny wśród turystów region Francji. Położony między Alpami a Morzem Śródziemnym kojarzony jest z wolno płynącym czasem,... Czytaj dalej »