Kategoria

Kuchnia

Home » Kuchnia

21 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Kuchnia gazowa czy indukcyjna? Wybieramy kuchenkę do domu

Remont kuchni to wspaniała okazja, żeby sięgnąć po nowe technologie i bardziej ergonomiczne rozwiązania. Jednym z urządzeń, które może znacząco wpłynąć na naszą pracę w kuchni jest kuchenka. Wybierając kuchenkę, a właściwie płytę grzejną do kuchni możemy sięgn... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak dbać o garnki? Pielęgnacja różnych materiałów

Garnki są niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Służą nie tylko do przygotowywania posiłków, a i przechowywania żywności. Aby zestawy garnków mogły być użytkowane przez długie lata, musimy odpowiednio o nie dbać. Pielęgnacja garnków zależy od materia... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie internetowym Gerlach?

Gerlach to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów, w tym garnki, patelnie, sztućce oraz inne produkty. Gerlach oferuje również szybką i bezpieczną dostawę oraz profesjonalną ob... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Klimatyzacja w kuchni – korzyści

Decydując się na klimatyzację w domu warto umieścić klimatyzator nie tylko w salonie, czy w sypialni, ale również w kuchni. Jakie korzyści można w ten sposób osiągnąć? O czym pamiętać decydując się na klimatyzację w domu? Odpowiadamy. Klimatyzacja w kuchni – z... Czytaj dalej »