Wnętrza

Nowoczesny dodatek do salonu? Tylko obraz na płótnie

• Zakładki: 34


Ściany w twoim domu wydają się „gołe”? Wnętrzu brak przytulnego, domowego charakteru? A może chcesz każdego dnia cieszyć oczy oryginalnym, a zarazem pięknym dodatkiem? Jeśli na którekolwiek z zadanych powyżej pytań odpowiedziałeś twierdząco to znak, że tym czego potrzebujesz jest oryginalny obraz na płótnie.

Obraz na płótnie – idealny dodatek do każdego wnętrza

Wiele osób wychodzi z założenia, że obrazy na płótnie stanowią rodzaj ozdoby, który pasować będzie wyłącznie do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, tradycyjnym bądź retro. Ile w tym prawdy? W rzeczywistości opisywane obrazy z powodzeniem sprawdzą się w dosłownie każdym wnętrzu. Ważne jednak, aby przedstawiony na nich motyw był spójny ze stylem, w jakim urządzone zostało dane pomieszczenie.

Idealnie dopasowany obraz? To możliwe! 

Bardzo duży wybór obrazów na płótnie oferuje m.in. firma Vaku. W szerokim portfolio produktowym znajdują się różnego typu obrazy, w tym na przykład nowoczesne obrazy do salonu, obrazy do kuchni w modnym, prowansalskim stylu, obrazy do jadalni z motywem skandynawskim czy też minimalistyczne obrazy dopasowane do potrzeb przestrzeni biurowych. Co istotne to fakt, iż strona została zaprojektowana w sposób umożliwiający szukanie potrzebnego obrazu zarówno pod kątem kolorystyki, stylu, pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony wybrany obraz, jak i orientacji (obraz kwadratowy, poziomy bądź pionowy). Dzięki temu znalezienie idealnie dopasowanego dodatku jest nie tylko szybkie, ale także bardzo łatwe.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *