Architektura

Projekt koncepcyjny wnętrza w męskim wydaniu

• Zakładki: 960


Urządzenie nowoczesnego i praktycznego mieszkania w męskim wydaniu to wyzwanie dla projektantów. Szukacie inspiracji jak zaprojektować własne cztery kąty? Sprawdźcie realizację pracowni Deer Design – projekt koncepcyjny wnętrza stworzonego dla mężczyzny.

projekt koncepcyjny wnętrza

Dwupokojowe mieszkanie w męskim stylu

To małe, dwupokojowe mieszkanie dzięki zastosowaniu ażurowych ścian działowych sprawia wrażenie bardzo przestronnego i jasnego. Hol został odseparowany od salonu i jadalni poprzez wyraźne oddzielenie podłogi. W przedpokoju znajduje się ciemnoszara terakota (łatwa w utrzymaniu czystości). W reszcie mieszkania dębowy parkiet.

Na 42 metrach znalazło się miejsce dla komfortowego salonu i kuchni połączonej z jadalnią. Osobna sypialnia umiejscowiona w pobliżu łazienki to oaza spokoju.

Szarość, biel i czerń to kolory uniwersalne, nie za lekkie, nie za mocne. Świetnie sprawdzą się w przestrzeni męskiej, jak i będą komfortowe dla kobiet.

Kuchnia w męskim stylu

Mała, ale praktyczna kuchnia, otwarta jest na salon i jadalnię. Przy kuchni znajduje się blat pełniący rolę stołu. Stanęły przy nim wysokie hokery – niezwykle przydatne podczas odwiedzin gości.

Podział przestrzeni w projekcie koncepcyjnym

Mieszkanie o otwartym rozkładzie dzielimy elementami aranżacji wnętrz – poprzez zastosowanie odmiennego oświetlenia, położenie dywanów lub dekoracyjnych paneli na ścianie.

Męska sypialnia – komfort przede wszystkim

W tej sypialni nie ma zbędnych elementów. Znajdują się tu minimalistyczne meble, w oknie zawisła praktyczna roleta. Obrazy dodają koloru, a stonowane kolory pościeli – harmonizują wszystkie elementy.

Łazienka jest charakterystyczna. Mocne kafelki, duże lustro, wyraźne oświetlenie, nawiązujące do stylu reszty mieszkania. Czerń, biel i drobne pikselowe wzory to idealne połączenie męskiego stylu.

I jak podoba Wam się pomysł na męskie wnętrze małego mieszkania pracowni Deer Design?

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1991 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *