Łazienka

Umywalki na zamówienie – poznaj korzyści takiego rozwiązania

• Zakładki: 31


Jeśli chcesz zamienić swoją łazienkę w przestrzeń nie tylko funkcjonalną, ale i stylową, zadbaj o specjalne akcenty i znajdź lub wykreuj focal point, czyli po prostu punkt centralny. Może stać się nim umywalka. Jak znaleźć umywalkę na miarę swoich potrzeb? Zaprojektuj ją! Umywalki na zamówienie to sposób na wykreowanie przestrzeni według swoich wyobrażeń bez konieczności pójścia na jakikolwiek kompromis. 

Dlaczego warto zdecydować się na umywalkę na zamówienie? Dzięki możliwości zadecydowania o tym, jak ma wyglądać umywalka, zyskujesz pewność, że będzie ona idealnie pasować do przestrzeni, której obraz nosisz w głowie. Piękno umywalki na zamówienie jest zrodzone z twoich decyzji. Tworzenie umywalki według specyfikacji klienta na ogół zamyka się w kilku krokach. Klient ma możliwość wyboru blatu, misy, koloru, a także dodatkowych opcji. 

  • Blat – od rozmiaru do kształtu – twoje wybory w tym zakresie powinny być podyktowane przede wszystkim funkcjonalnością, która koreluje ze specyfiką przestrzeni. 
  • Misa – potrzebujesz jedną, dwie, a może cztery misy, po jednej dla każdego z członków rodziny?! Żaden problem! Możesz wybrać kształt i kolor, które podkreślą charakter wnętrza. Możesz również dostosować misę do krzywizn pomieszczenia lub mebli, a także elementów instalacji, decydując, gdzie mają się znaleźć wycięcia. Umywalki na zamówienie mogą przybierać różne formy – od tradycyjnych po nowoczesne. 
  • Kolor – choć przyzwyczailiśmy się do tego, że większość umywalek występuje w higienicznej bieli, umywalki na zamówienie stawiają na kolor. Wolisz ciepłe beże, eleganckie grafity czy może bardziej ozdobną wersję? Twoja umywalka może stanowić naprawdę wyjątkowy akcent w łazience. 
  • Dodatkowe opcje – ten etap pozwala na dopasowanie umywalki do swoich preferencji. Możesz przesunąć otwór przelewowy, a także na baterię, a ponadto zlecić wykonanie otworu na dozownik do mydła lub podłużnego wycięcia na ręcznik.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Danolit

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
24 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *