Wnętrza

W jakich wnętrzach sufit napinany 3D będzie dobrze wyglądać?

• Zakładki: 24


Wykonanie ciekawej i atrakcyjnej wizualnie aranżacji pomieszczenia wymaga dokładnego przemyślenia każdego elementu. Staranne zaplanowanie i zaprojektowanie pomieszczenia, pozwoli uzyskać wnętrze o niezwykłym i niepowtarzalnych charakterze. Jednym z najmniej docenianych elementów budujących klimat we wnętrzu jest sufit. Zwykle malowany jest na biało, czasem na kolor nawiązujący do koloru ścian. Jednak w ostatnich latach projektanci wnętrz zaczynają dostrzegać na nowo potencjał drzemiący w aranżacji sufitu. Po modzie na kasetony, panele i sufity wykonane z płyty kartonowo-gipsowej nadszedł czas na innowacyjny sposób wykończenia wnętrza — sufity napinane. W wykonywaniu takich sufitów specjalizuje się firma Efekt.

Czym jest sufit napinany?

Sufit napinany wykonywany jest ze specjalnego tworzywa sztucznego, które pod wpływem temperatury zostaje napięte na wcześniej przygotowanym stelażu. Zaletą tego rozwiązania jest trwałość i wysoka estetyka wykonania, dlatego też sufity napinane idealnie sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w biurach czy lokalach użytkowych. Idealnie gładka powierzchnia pozwala z łatwością utrzymać czystość — to doskonała wiadomość dla alergików. Warto wiedzieć, że sufit napinany nie musi być jednolitą powierzchnią. Metoda ta otwiera przed klientami wiele możliwości aranżacji. Najciekawszą z nich jest sufit napinany z nadrukiem 3D. 

Gdzie sprawdzi się sufit napinany z nadrukiem 3D?

Najpopularniejsze wśród sufitów napinanych są modele wykonane z połyskującego materiału. Jednak naszym numerem jeden są sufity napinane z nadrukiem 3D. Na suficie można umieścić dowolną grafikę, która będzie pięknym uzupełnieniem wnętrza. Nadruki wykonywane są za pomocą technologii UV i ECO-SOLVENT, co zapewnia ich wysoką jakość i trwałość. 

Sufit napinany z nadrukiem to doskonały pomysł na urozmaicenie stylizacji nowoczesnego mieszkania. Jeżeli decydujecie się na sufit napinany z bogatym wzorem, warto wówczas zdecydować się na ściany w stonowanym kolorze, lub klasycznej bieli. Napinane sufity z nadrukiem 3D to także doskonały pomysł na aranżację wnętrza restauracji lub salonu spa. Chcesz stworzyć z wnętrza egzotyczną dżunglę? Nic nie stoi na przeszkodzie. Częściowo transparentna powierzchnia sufitu napinanego jest podświetlana źródłami LED. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektu 3D. 

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat sufitów napinanych? Koniecznie skontaktujcie się ze specjalistami z firmy Efekt!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
54 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *