Budowa i remont

Zamek na odcisk palca – sposób na wygodne życie

• Zakładki: 17


Jeśli chcesz mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi do twojego domu lub firmy i zacząć spać naprawdę spokojnie, zainwestuj w zamek na odcisk palca wykorzystujący technologię biometryczną. To rozwiązanie naprawdę wielu zalet, które nie tylko uwalnia cię od problemu, pozostawionych w domu lub samochodzie kluczy, ale i czyni z zabezpieczonej nowoczesnym zamkiem przestrzeni miejsce omijane przez złodziei. 

Zamek na odcisk palca to rozwiązanie najczęściej stosowane w hotelach i dużych firmach. Od jakiegoś czasu inteligentne zamki, które wykorzystują technologię biometryczną do skanowania odcisku palca w celu otworzenia drzwi, coraz częściej montowane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach mieszkalnych. Jako że skaner odcisków palca połączony jest z elektronicznym systemem, istnieje możliwość wgrania do bazy danych wielu wzorów linii papilarnych. W praktyce oznacza to możliwość udzielenia dostępu – stałego lub tymczasowego – do mieszkania lub firmy wybranym przez siebie osobom.  Drzwi wyposażone w zamek na odcisk palca można otworzyć również za pomocą aplikacji w telefonie lub odpowiednio zaprogramowanego pilota. Jest to zabezpieczenie na wypadek zniekształcenia wzoru linii papilarnej przez ranę. 

Zamek na odcisk palca – pozostałe zalety 

  • Bezpieczeństwo zapewniające spokój ducha i mocny sen – zamek na odcisk palca nie jest obsługiwany przez klucze, dlatego też nie jest łatwo przy nim manipulować. Zbudowany jest z wysokiej jakości stali, która nie jest łatwa do sforsowania. 
  • Automatyczna blokada zaraz po zamknięciu – nie musisz za każdym razem podchodzić do drzwi, aby zamknąć je od wewnątrz. Możesz również przestać martwić się, co się stanie, gdy zapomnisz klucza lub go zatrzaśniesz. Kluczem jest twój odcisk palca, więc zawsze masz go przy sobie. 
  • Oszczędza twój czas zawsze wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz – koniec z nerwowym szukaniem klucza w momencie, gdy jesteś już spóźniony.
  • Sposób na oszczędność pieniędzy – choć na początku musisz nieco zainwestować w ten typ zamka, w dłuższej perspektywie jest to rozwiązanie ekonomiczne. Zamek na odcisk palca jest w zasadzie nie do zdarcia. Nie są mu straszne żadne warunki pogodowe. Nie rdzewieje i nie wymaga konserwacji. Zostanie z tobą bardzo długo.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą BH-WANDEX.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
19 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *